LJ - laukkakilpailu

Aika 11.09.2017 / CAS 47 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 10.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 17f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 allowance 17f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#3 G3 17f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G2 17f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#5 G1 St. Yard Shanila Stakes (Russian Cup Classic prep) 11f D, 4-8yo R4 open || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
#6 G1 Polina Stakes (Russian Cup Distance prep) 18f D, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
#7 G1 Syjahat Stakes (Russian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€

Tulokset

#1 maiden 17f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. 5v at-o Duygu IY - om. Taija
3. Täytehevonen
4. 4v turk-o Foka Fima - om. Dimma
5. Täytehevonen
Tulokset: 1-4-3-5-2

#2 allowance 17f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 4v don-o Dezik - om. Anarchy
2. 5v at-t Inna IY - om. Taija
3. 4v at-o Lagunov Radomir - om. sandi
Tulokset: 1-2-3

#3 G3 17f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 6v at-t Serena IY - om. Taija
2. 4v at-t Lagunov Apolloniya - om. sandi
3. 4v don-o Chernysh - om. Anarchy
Tulokset: 1-2-3

#4 G2 17f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 4v at-t Galina Gavriila - om. Dimma
2. 4v at-o Lagunov Anatolya - om. sandi
3. 5v at-t Paulina IY - om. Taija
4. 4v at-o Nazar Zelenko - om. Anarchy
5. 4v at-o Viral S - om. sandi
Tulokset: 1-3-5-2-4

#5 G1 St. Yard Shanila Stakes (Russian Cup Classic prep) 11f D, 4-8yo R4 open || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
1. 4v don-o Groznyi - om. Anarchy
2. 5v at-t Milena IY - om. Dimma
3. 7v at-o Kiril S - om. sandi
4. 7v at-o Nacha S - om. sandi
5. 6v at-t Reside IY - om. Taija
Tulokset: 2-1-5-4-3

#6 G1 Polina Stakes (Russian Cup Distance prep) 18f D, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 7v at-o Diyamos S - om. sandi
2. 7v at-t Herring Aladalanmak - om. Taija
3. 4v at-o Evren IY - om. Dimma
4. 7v at-o Merlat S - om. sandi
Tulokset: 2-3-1-4

#7 G1 Syjahat Stakes (Russian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€
1. 6v at-o Lutfi IY - om. Taija
2. 6v at-o Ignatius S - om. sandi
3. 4v at-t Bakrans - om. miivi
4. 4v at-t Rakita - om. Odeya
5. 6v at-t Taisia - om. Odeya
6. 5v tersk-o Rostislav BW - om. Dimma
Tulokset: 4-1-5-2-6-3

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!