LJ - laukkakilpailu

Aika 03.09.2017 / CAS 47 (syyskuu)
Ilmoittautuminen 02.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 17f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 10f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 17f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 17f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 10f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 17f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G1 Turkmenistan Stakes (Russian Cup Classic prep) 13f D, 4-8yo R4 open || 355000 - 213000 - 142000 - 71000 - 35500 v€

Tulokset

#1 maiden 10f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v don-o Bars - om. Anarchy
2. 3v tersk-t Rozaliya B - om. Dimma
3. 3v at-o Semyon - om. Natalia
4. 3v at-o Koray IY - om. Taija
5. 3v at-t Sonechka - om. Natalia
6. 3v at-o Viralik S - om. sandi
7. 3v at-o Radek Parag - om. Odeya
Tulokset: 3-6-1-4-2-7-5

#2 maiden 17f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 4v at-t Tamara Zelenko - om. Natalia
2. 5v at-o Kepter IY - om. Taija
3. 4v don-t Hurma - om. Anarchy
Tulokset: 1-2-3

#3 allowance 10f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 3v at-o Andrusha - om. Natalia
2. 3v don-t Charodeika - om. Anarchy
3. 3v at-t Elisavetta - om. miivi
4. 3v at-t Ekaterina - om. Natalia
5. 3v at-o Radimir Vlad - om. sandi
6. 3v turk-t Raya Roksana - om. Dimma
Tulokset: 4-3-1-2-5-6

#4 allowance 17f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 5v at-t Inna IY - om. Taija
2. 4v at-o Lagunov Feodosi - om. Natalia
3. 4v at-o Vasyl Zelenko - om. Anarchy
4. 4v at-o Yuli Yevgeny - om. sandi
5. 5v at-o Dizhur - om. Odeya
Tulokset: 2-3-5-4-1

#5 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 5v at-o Venyamin IY - om. Taija
2. 3v at-o Matvey - om. Natalia
3. 5v at-t Ujva - om. Odeya
4. 3v turk-o Rodion Rolan - om. Dimma
5. 4v at-t Gadjula - om. Odeya
Tulokset: 3-4-1-2-5

#6 G3 17f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 5v at-o Akbelek IY - om. Taija
2. 4v at-t Lagunov Apolloniya - om. sandi
3. 5v at-t Jatzuba Nouvel - om. Odeya
4. 4v at-t Lagunov Gala - om. Natalia
5. 6v at-o Lvov - om. Odeya
6. 4v at-o Lagunov Platon - om. Natalia
Tulokset: 1-5-6-4-3-2

#7 G2 10f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 3v at-t Rada Raisa - om. Dimma
2. 5v at-t Chayka - om. Odeya
3. 4v at-o Ugur IY - om. Taija
4. 3v at-t Inessa - om. Natalia
5. 3v at-o Igoryok - om. Natalia
Tulokset: 1-3-4-5-2

#8 G2 17f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 7v at-o Adnan IY - om. Taija
2. 4v at-o Lagunov Khoroga - om. Natalia
3. 4v at-t Lagunov Rimma - om. sandi
Tulokset: 2-3-1

#9 G1 Turkmenistan Stakes (Russian Cup Classic prep) 13f D, 4-8yo R4 open || 355000 - 213000 - 142000 - 71000 - 35500 v€
1. 4v don-o Groznyi - om. Anarchy
2. 7v at-o Klemens IY - om. Natalia
3. 5v at-t Milena IY - om. Dimma
4. 7v at-o Gursel IY - om. Taija
5. 4v at-o Chekvin - om. Odeya
6. 7v at-o Kiril S - om. sandi
Tulokset: 4-2-1-3-5-6

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!