LJ - laukkakilpailu

Aika 15.12.2018 / CAS 53 (huhtikuu)
Ilmoittautuminen 14.12.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 10f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 10f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G1 Toyota Blue Grass Stakes (Sim Triple Crown prep) 9f D, 3yo R1 open || 475000 - 285000 - 190000 - 95000 - 47500 v€
#5 G2 Cardon Stakes (Breeders' Cup Marathon prep) 14f D, 3-8yo R1 open || 140000 - 84000 - 56000 - 28000 - 14000 v€
#6 G2 SJ Bursador Stakes (Breeders' Cup Turf prep) 11f T, 4-8yo R1 open || 150000 - 90000 - 60000 - 30000 - 15000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 2v xx-o Sandstorm MRC - om. TuuliaT.
2. 4v xx-t Hardanay CT - om. TuuliaT.
3. 2v xx-o Baepsae PHX - om. Rigtan
4. 2v xx-t Divine Belief xx - om. Anarchy
5. 2v xx-t Temper Temper xx - om. Veera R.
6. 2v xx-o Black Magnet BW - om. Dimma
7. 2v xx-o Iapyx AX - om. Anarchy
Tulokset: 7-1-6-2-4-5-3

#2 allowance 10f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
Peruttu!

#3 G3 10f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 2v xx-o Levendi ARD - om. TuuliaT.
2. 5v xx-t Alexandra - om. Dimma
3. 2v xx-o Gawaro Boyat - om. Milja H.
Tulokset: 1-2-3

#4 G1 Toyota Blue Grass Stakes (Sim Triple Crown prep) 9f D, 3yo R1 open || 475000 - 285000 - 190000 - 95000 - 47500 v€
1. 3v xx-o Alakai PRG - om. Milja H.
2. 3v xx-o Drag Racer PHX - om. Rigtan
3. 3v xx-o Not Mine BW - om. Dimma
4. 3v xx-o Crisis Critique PRG - om. TuuliaT.
5. 3v xx-o Ultraprime PRG - om. TuuliaT.
6. 3v xx-t Sain Et Sauf - om. neon
Tulokset: 4-3-2-1-5-6

#5 G2 Cardon Stakes (Breeders' Cup Marathon prep) 14f D, 3-8yo R1 open || 140000 - 84000 - 56000 - 28000 - 14000 v€
1. 4v xx-o Harvey BW - om. Milja H.
2. 4v xx-o The Explorer PRG - om. Milja H.
3. 8v xx-o Runnin' Monster - om. Dimma
4. 5v xx-t Monsterzilla MRC - om. TuuliaT.
5. 3v xx-o Beyond Brave PRG - om. TuuliaT.
6. 4v xx-t Zamba - om. neon
Tulokset: 2-1-4-3-5-6

#6 G2 SJ Bursador Stakes (Breeders' Cup Turf prep) 11f T, 4-8yo R1 open || 150000 - 90000 - 60000 - 30000 - 15000 v€
1. 6v xx-t Caledonia - om. Milja H.
2. 5v xx-o Lucarno PRG - om. TuuliaT.
3. 6v xx-o Wild Slashes - om. TuuliaT.
4. 5v xx-o Alcoid - om. Milja H.
5. 5v xx-o Devilishes - om. neon
Tulokset: 1-2-5-4-3

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!