LJ - laukkakilpailu

Aika 01.12.2018 / CAS 53 (helmikuu)
Ilmoittautuminen 30.11.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 9f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 9f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G2 Rebel Stakes (Sim Triple Crown prep) 8.5f D, 3yo R1 open || 191400 - 114840 - 76560 - 38280 - 19140 v€
#5 G2 Black Humour Stakes (Breeders' Cup Dirt Mile prep) 9f D, 3-8yo R1 open || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
#6 G2 Fourstardave Handicap (Breeders' Cup Turf Mile prep) 8.5f T, 3-8yo R1 open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v xx-t Shanita - om. Natalia
2. 2v xx-o Apache BW - om. Dimma
3. 2v xx-o Gawaro Boyat - om. Milja H.
4. 3v xx-t Chant of Paragon - om. Milja H.
Tulokset: 2-1-4-3

#2 allowance 9f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 2v xx-t Anxious Llanllawer - om. Jere
2. 7v xx-o Wasilla - om. sandi
3. 3v xx-o Doodle-bug - om. Natalia
4. 2v xx-t Achoo - om. Dimma
Tulokset: 3-1-4-2

#3 G3 9f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 2v xx-o Achint - om. Dimma
2. 3v xx-t Abigail CIR - om. Jere
3. 2v xx-o Bwlchtocyn Crate - om. Natalia
4. 3v xx-o Mixed Fruits Sír - om. sandi
Tulokset: 2-1-4-3

#4 G2 Rebel Stakes (Sim Triple Crown prep) 8.5f D, 3yo R1 open || 191400 - 114840 - 76560 - 38280 - 19140 v€
1. 3v xx-t Garmenia CIR - om. Jere
2. 3v xx-o Alakai PRG - om. Milja H.
3. 3v xx-o Brass BW - om. sandi
4. 3v xx-o Silver Surfer BW - om. TuuliaT.
5. 3v xx-o American Sniper MRC - om. TuuliaT.
6. 3v xx-o Golden Horizon - om. neon
Tulokset: 5-4-1-2-3-6

#5 G2 Black Humour Stakes (Breeders' Cup Dirt Mile prep) 9f D, 3-8yo R1 open || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
1. 4v xx-t Kiss Me Sleep - om. TuuliaT.
2. 3v xx-o Riverwind South - om. Milja H.
3. 7v xx-t Shower Time - om. Milja H.
4. 5v xx-t Rozalia - om. Jere
5. 4v xx-t Unity CT - om. Natalia
6. 5v xx-o Owen - om. Jere
7. 3v xx-t Vesuvia - om. neon
8. 7v xx-t Peak Speed - om. TuuliaT.
Tulokset: 7-4-1-3-5-6-8-2

#6 G2 Fourstardave Handicap (Breeders' Cup Turf Mile prep) 8.5f T, 3-8yo R1 open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 5v xx-o Bestofyou - om. TuuliaT.
2. 5v xx-t Eleanor - om. Jere
3. 5v xx-t Carrie - om. Jere
4. 4v xx-t Ivonette CT - om. Natalia
5. 4v xx-t Drama of Paragon - om. Milja H.
6. 4v xx-o Afterhours PRG - om. TuuliaT.
7. 4v xx-t Gawaro Heavenly - om. Milja H.
8. 4v xx-o Razzo - om. neon
9. 4v xx-t Demigod PRG - om. Dimma
Tulokset: 7-3-1-8-2-9-4-6-5

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!