PLJ - laukkakilpailu

Aika 07.12.2018 / CAS 53 (maaliskuu)
Ilmoittautuminen 06.12.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä taffel / Nidavellir
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f T, 3-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 4f T, 3-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 maiden 4f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#4 allowance 5f T, 4-15yo F&M || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#5 allowance 5f T, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#6 G3 5f T, 4-15yo F&M || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#7 G3 5f T, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#8 G2 5f T, 4-15yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#9 G2 5f T, 4-15yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€

Tulokset

#1 maiden 4f T, 3-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 3v wpb-t Nira Coucougnette - om. taffel
2. 8v wb-t Cynwyd Gwenno - om. Anarchy
3. 8v wb-t Gromer Keira - om. Anarchy
4. 3v wb-t Gawaro Pennar - om. Milja H.
Tulokset: 3-1-2-4

#2 maiden 4f T, 3-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 8v austrp-o Blackwell Brisen - om. TuuliaT.
2. 8v conn-o Dundrum Tighe - om. Anarchy
3. 3v conn-o Adamh O'Hea - om. Anarchy
Tulokset: 3-2-1

#3 maiden 4f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 8v wb-t Lynessa Saer - om. Anarchy
2. 4v ar-hafl-o Punchdrunk - om. Casper
3. 8v wb-o Gogyvwlch Steffan - om. Anarchy
Tulokset: 3-1-2

#4 allowance 5f T, 4-15yo F&M || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 8v wb-t Awen Povey - om. sandi
2. 4v wb-t Tishia - om. taffel
3. 4v wb-t Caitlin Iorwerth - om. taffel
Tulokset: 2-3-1

#5 allowance 5f T, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 8v austrp-o Abarron - om. TuuliaT.
2. 4v wb-o Hewitt Rhosybol - om. taffel
3. 4v wb-o Colwyn Rappadan - om. taffel
Tulokset: 3-2-1

#6 G3 5f T, 4-15yo F&M || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v wb-t Thoughtful - om. Milja H.
2. 8v austrp-t Saloma - om. TuuliaT.
3. 6v wb-t Cricket Rabob - om. taffel
4. 4v wb-t Gawaro Chewy - om. Milja H.
Tulokset: 3-1-2-4

#7 G3 5f T, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 5v conn-o Yaranto Cameo - om. sandi
2. 6v wb-o Gomer Marvin - om. taffel
3. 5v wb-o Stream Kyber - om. taffel
Tulokset: 1-3-2

#8 G2 5f T, 4-15yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 4v wb-t Nira Gwenhwyfar - om. taffel
2. 4v wb-t Anfarwol Nefoedd - om. Emma
3. 8v wb-t Arglwyddes Preece - om. taffel
4. 10v wb-t Anfarwol Necala - om. sandi
Tulokset: 1-4-2-3

#9 G2 5f T, 4-15yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 6v wb-o Party Aberber - om. taffel
2. 10v wb-o Llanllwch Llywelyn - om. sandi
3. 5v wb-o Llanwnda Dani - om. taffel
Tulokset: 3-2-1

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!