PLJ - laukkakilpailu

Aika 30.11.2018 / CAS 53 (helmikuu)
Ilmoittautuminen 29.11.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä taffel / Nidavellir
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f T, 3-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 4f T, 3-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 maiden 4f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#4 allowance 5f T, 4-15yo F&M || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#5 allowance 5f T, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#6 G3 5f T, 4-15yo F&M || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#7 G3 5f T, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#8 G2 5f T, 4-15yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#9 G2 5f T, 4-15yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€

Tulokset

#1 maiden 4f T, 3-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 3v rp-t Éadrom - om. Anarchy
2. 8v austrp-t Raincheck - om. TuuliaT.
3. 8v wb-t Cynwyd Gwenno - om. Anarchy
4. 3v wb-t Gawaro Baradwys - om. Suvi
5. 3v wb-t Gawaro Pennar - om. Milja H.
Tulokset: 1-4-5-3-2

#2 maiden 4f T, 3-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 8v austrp-o Blackwell Brisen - om. TuuliaT.
2. 3v conn-o Adamh O'Hea - om. Anarchy
3. 3v lew-o Zacharias - om. Anarchy
4. 3v wb-o Anfarwol Berwyn - om. Emma
Tulokset: 3-4-2-1

#3 maiden 4f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 10v ar-hafl-t Maxine V - om. Anarchy
2. 3v rp-t Havaj Dim - om. Suvi
3. 3v wpb-t Nira Coucougnette - om. taffel
4. 10v ar-hafl-t Molly - om. Anarchy
Tulokset: 2-3-4-1

#4 allowance 5f T, 4-15yo F&M || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v wb-t Caitlin Iorwerth - om. taffel
2. 4v lew-t Old-fashioned Undertake - om. Suvi
3. 8v austrp-t Saloma - om. TuuliaT.
4. 4v wb-t Thoughtful - om. Milja H.
Tulokset: 4-1-3-2

#5 allowance 5f T, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v conn-o Cilgerran Art - om. sandi
2. 4v r-o Goetre - om. Suvi
3. 6v wb-o Enigma Tequila - om. taffel
4. 8v austrp-o Abarron - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-4-3-2

#6 G3 5f T, 4-15yo F&M || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 5v wb-t Cry Pectywarf - om. taffel
2. 10v wb-t Gwenhwyfar - om. sandi
3. 6v wb-t Cricket Rabob - om. taffel
Tulokset: 2-1-3

#7 G3 5f T, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v wb-o Craddock - om. taffel
2. 5v wb-o Llanwnda Dani - om. taffel
3. 10v wb-o Dremidydd - om. sandi
Tulokset: 2-1-3

#8 G2 5f T, 4-15yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 11v wb-t Anfarwol Kicelyn - om. sandi
2. 4v wb-t Anfarwol Nefoedd - om. Emma
3. 4v wb-t Nira Gwenhwyfar - om. taffel
4. 8v wb-t Arglwyddes Preece - om. taffel
Tulokset: 1-4-3-2

#9 G2 5f T, 4-15yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 5v conn-o Bibry Dalter - om. Suvi
2. 8v wb-o Islwyn Oswallt - om. taffel
3. 11v wb-o Evrawg - om. sandi
4. 6v wb-o Party Aberber - om. taffel
Tulokset: 1-2-4-3

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!