LJ - laukkakilpailu

Aika 20.11.2018 / CAS 53 (tammikuu)
Ilmoittautuminen 19.11.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 5f D, 2yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 5f D, 2yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 maiden 6f D, 2yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#4 maiden 6f D, 2yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#5 maiden 7f D, 2yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#6 maiden 7f D, 2yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#7 maiden 8f D, 2yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#8 maiden 8f D, 2yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€

Tulokset

#1 maiden 5f D, 2yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 2v xx-t Hey Hey My My PRG - om. Milja H.
2. 2v xx-t Dubai Dust - om. neon
3. 2v xx-t Corntown Pleasure - om. Jere
4. 2v xx-t Aitu AX - om. Anarchy
5. 2v xx-t Autumn Games xx - om. Anarchy
6. 2v xx-t Eye in the Sky PRG - om. Welby
7. 2v xx-t New Light BW - om. Dimma
8. 2v xx-t Accalon - om. Natalia
9. 2v xx-t Gawaro Tinted - om. Milja H.
10. 2v xx-t Kabara ARD - om. TuuliaT.
Tulokset: 9-8-6-5-10-3-4-7-2-1

#2 maiden 5f D, 2yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 2v xx-o Síoraí Trophy - om. TuuliaT.
2. 2v xx-o Hartwig PRG - om. neon
3. 2v xx-o Gawaro Shameless - om. Welby
4. 2v xx-o Glitter Vigilante - om. Milja H.
5. 2v xx-o Smokey Robinson MRC - om. Milja H.
6. 2v xx-o True Story - om. Dimma
Tulokset: 6-5-4-3-2-1

#3 maiden 6f D, 2yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 2v xx-t Melitta MRC - om. TuuliaT.
2. 2v xx-t Gawaro Yawn - om. Milja H.
3. 2v xx-t Spellheart MRC - om. TuuliaT.
4. 2v xx-t Fried Cheese xx - om. Anarchy
5. 2v xx-t Hello Green BW - om. neon
6. 2v xx-t Leodegrance - om. Natalia
7. 2v xx-t Tactical Sarcasm BW - om. Dimma
8. 2v xx-t Basilisk xx - om. Anarchy
Tulokset: 3-5-7-8-6-2-1-4

#4 maiden 6f D, 2yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 2v xx-o Bite the Bullet AX - om. Anarchy
2. 2v xx-o Full Amount - om. Natalia
3. 2v xx-o Firebreak xx - om. Anarchy
4. 2v xx-o Elteber ARD - om. neon
5. 2v xx-o Gawaro Blanching - om. Dimma
6. 2v xx-o Vivace Mendus - om. Jere
7. 2v xx-o Síoraí Hawker - om. sandi
Tulokset: 6-7-2-4-3-5-1

#5 maiden 7f D, 2yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 2v xx-t Tascalate MRC - om. TuuliaT.
2. 2v xx-t Llanfabon - om. Natalia
3. 2v xx-t Crazy Cult BW - om. Dimma
4. 2v xx-t Feeling Feisty - om. neon
5. 2v xx-t Rio Jamaica MRC - om. TuuliaT.
6. 2v xx-t Gawaro Walkyries - om. Milja H.
7. 2v xx-t Precision PRG - om. Milja H.
Tulokset: 1-5-7-6-2-3-4

#6 maiden 7f D, 2yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 2v xx-o Aravreg Triswarin AX - om. Anarchy
2. 2v xx-o Rockaholic PRG - om. Milja H.
3. 2v xx-o Bwlchtocyn Crate - om. Natalia
4. 2v xx-o Berleigh PRG - om. Welby
5. 2v xx-o Gawaro Shotten - om. TuuliaT.
6. 2v xx-o Weathered - om. neon
7. 2v xx-o Magnetic Moon BW - om. TuuliaT.
8. 2v xx-o Mango Man BW - om. Dimma
9. 2v xx-o Norrumli Autumnstrider xx - om. Anarchy
Tulokset: 8-4-7-2-5-1-9-6-3

#7 maiden 8f D, 2yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 2v xx-t Donnamira MRC - om. Welby
2. 2v xx-t Gawaro Briquet - om. Milja H.
3. 2v xx-t Dead in the Eye xx - om. Anarchy
4. 2v xx-t Duck Duck Goose xx - om. Anarchy
5. 2v xx-t Anxious Llanllawer - om. Jere
6. 2v xx-t Ice Water BW - om. Dimma
7. 2v xx-t Bursting PRG - om. neon
8. 2v xx-t Pauncis - om. Jere
9. 2v xx-t Tale of Me BW - om. TuuliaT.
10. 2v xx-t Gawaro Expulsive - om. TuuliaT.
11. 2v xx-t Gawaro Betsy - om. Milja H.
12. 2v xx-t Narodosynce Isla - om. Natalia
Tulokset: 6-9-11-2-8-7-4-10-5-1-3-12

#8 maiden 8f D, 2yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 2v xx-o Away Express MRC - om. TuuliaT.
2. 2v xx-o Crunds - om. Natalia
3. 2v xx-o Monsoon MRC - om. TuuliaT.
4. 2v xx-o Achint - om. Dimma
5. 2v xx-o Evilfrenzy PRG - om. neon
6. 2v xx-o Snitch King QHA - om. Anarchy
7. 2v xx-o Gawaro Foredo - om. Milja H.
8. 2v xx-o T-bone Disco - om. Jere
9. 2v xx-o Gawaro Imagined - om. Milja H.
10. 2v xx-o Arhaek Treasurefall xx - om. Anarchy
Tulokset: 1-6-9-8-3-4-5-2-7-10

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!