PLJ - laukkakilpailu

Aika 05.11.2018 / CAS 52 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 04.11.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 4f D, 3-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 allowance 4f D, 4-15yo F&M || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#4 allowance 4f D, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#5 G3 4f D, 4-15yo F&M || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#6 G3 4f D, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#7 G2 4f D, 4-15yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#8 G2 4f D, 4-15yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#9 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 8f D, 4-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#10 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 8f D, 4-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#11 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#12 G1 Nips Emerald Challenge (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo F&M || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 9v ar-hafl-t Molly - om. Anarchy
2. 9v ar-hafl-t Maxine V - om. Anarchy
3. 3v wb-t Caitlin Iorwerth - om. taffel
Tulokset: 3-1-2

#2 maiden 4f D, 3-15yo C&G || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v conn-o Vershine Trevian - om. sandi
2. 4v wb-o Rhosgoch - om. taffel
3. 3v wb-o Colwyn Rappadan - om. taffel
Tulokset: 2-3-1

#3 allowance 4f D, 4-15yo F&M || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v wb-t Joyously - om. taffel
2. 7v wb-t Jestina - om. sandi
3. 4v wb-t Cry Pectywarf - om. taffel
Tulokset: 3-1-2

#4 allowance 4f D, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v wb-o Pleteus - om. taffel
2. 6v wb-o Rhyawdd Cole - om. sandi
3. 4v wb-o Ride Entels - om. taffel
Tulokset: 2-1-3

#5 G3 4f D, 4-15yo F&M || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 9v wb-t Anfarwol Glennara - om. sandi
2. 9v wb-t Islwyn Dwysil - om. taffel
3. 8v wb-t Islwyn Liliwen - om. taffel
Tulokset: 2-3-1

#6 G3 4f D, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 5v wb-o Party Aberber - om. taffel
2. 5v wb-o Gomer Marvin - om. taffel
3. 8v conn-o Aonghus - om. sandi
Tulokset: 3-1-2

#7 G2 4f D, 4-15yo F&M || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
9v ar-hafl-tamma Mini Millie - om. Anarchy
Peruttu!

#8 G2 4f D, 4-15yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
Peruttu!

#9 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 8f D, 4-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v wb-t Isabella Splish-Splash - om. taffel
2. 7v wb-t Arglwyddes Preece - om. taffel
3. 10v wb-t Anfarwol Kicelyn - om. sandi
Tulokset: 1-3-2

#10 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 8f D, 4-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 13v rp-o Nips Armada - om. taffel
2. 10v wb-o Prys Abercych - om. Milja H.
3. 7v wb-o Islwyn Oswallt - om. taffel
4. 8v austrp-o Hundreth Halo - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-2-3-4

#11 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
4v wb-ori Milem Iudhael - om. Milja H.
Peruttu!

#12 G1 Nips Emerald Challenge (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 8v austrp-t Runaway Ace of Hearts - om. TuuliaT.
2. 10v wb-o Beynam - om. Milja H.
3. 14v wb-t Anfarwol Mawern - om. sandi
4. 15v wb-o Anfarwol Dilwyn - om. Emma
5. 8v austrp-o Hate The Cake - om. Dimma
6. 13v wb-t Nira Night Creeper - om. taffel
Tulokset: 5-1-3-6-4-2

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!