LJ - laukkakilpailu

Aika 05.09.2017 / CAS 47 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 04.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 8f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 allowance 8f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#4 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 G3 8f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 8f D, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#8 G1 Kachina Stakes (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 3yo R3 open || 160000 - 96000 - 64000 - 32000 - 16000 v€
#9 G1 Paragon Turf Stakes (Paragon Plate Turf prep) 10f T, 4-8yo R3 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
#10 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 4-8yo R3 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€

Tulokset

#1 maiden 8f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 7v x-t Grayling S - om. Elly
2. 4v rbsh-o Il'ya Stribog - om. Taija
3. 3v ish-t Síoraí Alessa - om. sandi
4. 3v ish-t Mo Mhúirnín - om. Brianna
5. 7v x-o Snackbar S - om. Elly
6. 3v ish-t Caerba Jewel - om. Brianna
Tulokset: 2-1-3-6-5-4

#2 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 5v rbsh-o Il'ya Jokubas - om. Taija
2. 4v sf-t Angélique - om. Elly
3. 3v ish-o Ballybane Rebel - om. Brianna
4. 3v ish-t Alastríona - om. Brianna
5. 3v x-t True Meaning - om. Dimma
6. 7v x-t Adamant S - om. Elly
7. 3v ish-t Síoraí Caitriona - om. sandi
Tulokset: 1-7-2-4-6-3-5

#3 allowance 8f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v ish-t Aignéis - om. Elly
2. 3v budj-o Filipp II - om. Dimma
3. 4v ish-t Frantic Xanthic - om. Anarchy
4. 3v ish-o Brochmoor Aonghus - om. Brianna
5. 3v x-t Elisa B - om. Reprobate
Tulokset: 4-2-1-3-5

#4 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v rbsh-o Il'ya Zhajkar - om. Taija
2. 4v budj-o Aleksandr Adam - om. Anarchy
3. 3v budj-t Inna G - om. Dimma
4. 3v sf-t Coquette - om. Anarchy
5. 3v ish-o Bradách - om. Brianna
Tulokset: 2-3-4-5-1

#5 G3 8f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v ish-t Ardkeehan Concordia - om. Brianna
2. 5v rbsh-t Aganak 'B - om. Taija
3. 3v sf-o Cédric Corin - om. Dimma
Tulokset: 1-2-3

#6 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 6v rbsh-t Il'ya Celana - om. Taija
2. 3v ish-o Finnegan - om. Anarchy
3. 4v sf-t Libellule - om. Anarchy
4. 3v sf-t Désirée Diane - om. Dimma
Tulokset: 3-1-4-2

#7 G2 8f D, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 7v rbsh-t Il'ya Klubnika - om. Taija
2. 3v ish-t Brí - om. sandi
3. 3v x-o Badhur PRG - om. Odeya
4. 3v x-t Hashtag Not - om. miivi
5. 8v x-o Saltarello S - om. Elly
6. 7v x-o Toreador S - om. Elly
Tulokset: 2-4-3-6-1-5

#8 G1 Kachina Stakes (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 3yo R3 open || 160000 - 96000 - 64000 - 32000 - 16000 v€
1. 3v ish-t Deirdre - om. Anarchy
2. 3v rbsh-o Dragoslav BW - om. Odeya
3. 3v ish-o Ciallmhar - om. sandi
4. 3v ish-o Síoraí Fíthil - om. sandi
5. 3v ish-t Africa BW - om. Dimma
Tulokset: 1-3-4-2-5

#9 G1 Paragon Turf Stakes (Paragon Plate Turf prep) 10f T, 4-8yo R3 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 5v rbsh-t Il'ya Zaklina - om. Odeya
2. 4v rbsh-t Adzhubel - om. Odeya
3. 4v ish-o Wahington Post - om. miivi
4. 4v rbsh-t Thesea BW - om. Dimma
5. 4v sf-t Chevrefeuille - om. Anarchy
6. 8v ish-t Shannagh - om. sandi
7. 7v x-o Cormac S - om. Elly
8. 8v rbsh-t Il'ya Ladislava - om. Taija
Tulokset: 4-1-8-3-2-6-5-7

#10 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 4-8yo R3 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 4v sf-o Chanceux - om. Anarchy
2. 8v ish-t Gleanna - om. sandi
3. 6v rbsh-t Il'ya Lidochka - om. Taija
4. 5v rbsh-o Statnik - om. Odeya
5. 5v rbsh-o Il'ya Canaan - om. Dimma
6. 6v rbsh-o Artemov - om. Odeya
Tulokset: 4-1-6-2-5-3

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!