LJ - laukkakilpailu

Aika 05.09.2017 / CAS 47 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 04.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 14f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#4 allowance 14f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G2 14f D, 4-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#7 G1 Avrora Stakes (Paragon Plate Juvenile prep) 10f D, 3yo R4 open || 160000 - 96000 - 64000 - 32000 - 16000 v€
#8 G1 Paragon Turf Stakes (Paragon Plate Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
#9 G1 Ksana Stakes (Paragon Plate Mares prep) 10f D, 4-8yo R4 F&M || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
#10 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-t Mandisa - om. Reprobate
2. 3v at-o Aufrer - om. Reprobate
3. 3v at-o Gokhan IY - om. Taija
4. 3v don-o Bars - om. Anarchy
Tulokset: 3-1-4-2

#2 maiden 14f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v don-t Hurma - om. Anarchy
2. 4v at-t Belgin IY - om. Taija
3. 4v turk-t Violetta Vladislava - om. Dimma
4. 4v at-o Anemher - om. Reprobate
Tulokset: 1-3-2-4

#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v don-o Bimka - om. Anarchy
2. 3v at-t Elisavetta - om. miivi
3. 3v don-o Chernouh - om. Anarchy
Tulokset: 3-2-1

#4 allowance 14f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v don-t Chuchundra - om. Anarchy
2. 4v at-o Kivanc IY - om. Taija
3. 4v turk-o Viktor Vitali - om. Dimma
4. 4v don-o Dezik - om. Anarchy
Tulokset: 1-4-2-3

#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 6v at-t Naga IY - om. Taija
2. 3v at-t Nina Nonna - om. Dimma
3. 3v don-t Barabul'ka - om. Anarchy
Tulokset: 3-1-2

#6 G2 14f D, 4-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 4v at-o Viral S - om. sandi
2. 5v at-o Hartung - om. Odeya
3. 4v at-o Venyamin Vikentiy - om. Dimma
4. 7v at-t Beyza IY - om. Taija
Tulokset: 3-1-4-2

#7 G1 Avrora Stakes (Paragon Plate Juvenile prep) 10f D, 3yo R4 open || 160000 - 96000 - 64000 - 32000 - 16000 v€
1. 3v turk-t Oksana G - om. Dimma
2. 3v at-t Cherro S - om. sandi
3. 3v don-o Balhash - om. Anarchy
4. 3v at-o Ilarion Parag - om. Dimma
5. 3v at-o Ignav Parag - om. Odeya
Tulokset: 3-1-5-2-4

#8 G1 Paragon Turf Stakes (Paragon Plate Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 4v don-o Groznyi - om. Anarchy
2. 4v at-t Bakrans - om. miivi
3. 6v at-o Ignatius S - om. sandi
4. 5v tersk-o Rostislav BW - om. Dimma
5. 5v at-o Zaltsman - om. Odeya
6. 7v at-o Azat IY - om. Taija
Tulokset: 2-6-1-5-4-3

#9 G1 Ksana Stakes (Paragon Plate Mares prep) 10f D, 4-8yo R4 F&M || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 5v at-t Karelia S - om. sandi
2. 8v at-t Zusa S - om. Dimma
3. 6v at-t Zelda IY - om. Taija
4. 4v at-t Bezdeka - om. Odeya
Tulokset: 2-3-4-1

#10 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 6v at-o Bilge IY - om. Odeya
2. 7v at-o Lazar IY - om. Taija
3. 7v at-o Nacha S - om. sandi
4. 5v at-t Milena IY - om. Dimma
Tulokset: 2-4-1-3

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!