PLJ - laukkakilpailu

Aika 20.08.2018 / CAS 51 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 19.08.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji risueste
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 5f D 3 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 5f D 3 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 5f D 3 estettä, 5-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 5f D 3 estettä, 5-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G1 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star Jumper prep) 6f T 6 estettä, 5yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G1 Blackest Mind Ni Mini Memorial (Ponybreeders' Cup Mini Jump prep) 2f T 1 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 Belladonna Mic Nationals (Ponybreeders' Cup Steeplechase prep) 10f T 8 estettä, 6-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#8 G1 Ambrosius' Beach Run (Ponybreeders' Cup Dirt Special prep) 6f D 5 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#9 G1 (Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Tiara prep) 8f T 7 estettä, 5-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#10 G1 Carwe Lwcus Memorial (Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Crown prep) 8f T 7 estettä, 5-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 5f D 3 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 11v wb-t Anfarwol Henniona - om. sandi
2. 11v wb-t Anfarwol Cattan - om. sandi
3. 5v hokk-o Ryota - om. Suvi
Tulokset: 1-2-3

#2 allowance 5f D 3 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 7v conn-t Babette Ó Caiside - om. Anarchy
2. 5v lew-o Helmfried - om. Anarchy
3. 7v wb-t Pengam Idella - om. Milja H.
4. 8v wb-o Baudwin Carys - om. Milja H.
Tulokset: 2-4-3-1

#3 G3 5f D 3 estettä, 5-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 7v wb-o Hywela Deryn - om. Milja H.
2. 8v austrp-t Topanga - om. TuuliaT.
3. 7v wb-t Little Mermaid - om. Milja H.
4. 6v r-o Snapple - om. Suvi
5. 11v wb-o Anfarwol Carwen - om. sandi
6. 6v lew-o Psychotic BUG - om. Tinúvel
7. 11v wb-o Anfarwol Cheese - om. sandi
8. 8v wb-t Anfarwol Jeynis - om. Dimma
Tulokset: 7-3-2-5-6-4-1-8

#4 G2 5f D 3 estettä, 5-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 12v wb-t Anfarwol Marrech - om. sandi
2. 8v wb-t Anfarwol Dysia - om. Dimma
3. 7v austrp-o Oasis - om. TuuliaT.
4. 9v lew-o Nips No Rest for Wicked - om. Tinúvel
5. 7v austrp-o Hoodwicked - om. TuuliaT.
6. 12v wb-t Anfarwol Ewach - om. sandi
7. 8v wb-t Blodeuwedd - om. miivi
Tulokset: 6-1-5-4-2-3-7

#5 G1 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star Jumper prep) 6f T 6 estettä, 5yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
5v conn-tamma Tramatica Ping - om. Dimma
Peruttu!

#6 G1 Blackest Mind Ni Mini Memorial (Ponybreeders' Cup Mini Jump prep) 2f T 1 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 7v wb-t Anfarwol Ceri - om. Emma
2. 8v conn-t Elektra - om. miivi
3. 14v wb-o Anfarwol Trebis - om. sandi
4. 8v wb-o Teifion - om. miivi
5. 13v wb-o Anfarwol Crane - om. Dimma
6. 14v wb-o Anfarwol Bali - om. sandi
Tulokset: 3-2-6-5-1-4

#7 G1 Belladonna Mic Nationals (Ponybreeders' Cup Steeplechase prep) 10f T 8 estettä, 6-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 7v wb-o Rhethregol - om. miivi
2. 14v wb-o Anfarwol Trevere - om. sandi
3. 7v austrp-o Marshall Matters - om. TuuliaT.
4. 8v conn-t Moaning Myrtle - om. miivi
5. 14v wb-t Anfarwol Genny - om. sandi
6. 10v wb-o Anfarwol Racham - om. Dimma
Tulokset: 5-6-4-1-3-2

#8 G1 Ambrosius' Beach Run (Ponybreeders' Cup Dirt Special prep) 6f D 5 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v conn-o Lawbreaking Anf - om. Emma
2. 10v hokk-t Sissiko's Numiko - om. Suvi
3. 13v wb-t Anfarwol Dewren - om. sandi
4. 8v wb-t Anfarwol Peneda - om. Dimma
5. 13v wb-o Anfarwol Bronydd - om. sandi
6. 7v wb-t Carma Strikes Back - om. Milja H.
Tulokset: 3-6-5-2-4-1

#9 G1 (Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Tiara prep) 8f T 7 estettä, 5-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 8v wb-t Anfarwol Neida - om. Dimma
2. 7v conn-t Lilith Ó hÁgáin - om. Anarchy
3. 13v wb-t Anfarwol Dennill - om. sandi
4. 6v r-t Slew Of Lush - om. Suvi
5. 7v conn-t Muirenn - om. miivi
6. 6v wb-t Mynegiannol - om. miivi
7. 13v wb-t Anfarwol Bracha - om. sandi
Tulokset: 2-6-7-5-3-4-1

#10 G1 Carwe Lwcus Memorial (Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Crown prep) 8f T 7 estettä, 5-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v wb-o Anfarwol Grigor - om. Emma
2. 7v austrp-o Wonderzombie - om. TuuliaT.
3. 13v wb-o Anfarwol Cenwir - om. sandi
4. 13v wb-o Anfarwol Aberon - om. sandi
5. 9v wb-o Anfarwol Bêrwen - om. Dimma
Tulokset: 2-4-3-1-5

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!