PLJ - laukkakilpailu

Aika 15.08.2018 / CAS 51 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 14.08.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 4f D, 4yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G2 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 7f D, 5-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v wa-o Powell Rathtyen - om. Odeya
2. 3v skyr-t Oía - om. Suvi
3. 4v wa-t Ffiona Saffir - om. Odeya
4. 7v bsp-o Hoarfrost - om. TuuliaT.
5. 8v she-t I'm The One - om. Mirkku
Tulokset: 1-3-2-4-5

#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v wa-t Narbett Mens Brackla - om. Odeya
2. 9v she-o Turnipsisipsi - om. Mirkku
3. 8v she-t Efurd Jael - om. Milja H.
4. 4v bsp-o Friz Tedwin Froze - om. Suvi
5. 6v bsp-o Better Agree With Me - om. Dimma
Tulokset: 4-1-2-5-3

#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v wa-o Guilsfield - om. Odeya
2. 5v skyr-o Agapios - om. Suvi
3. 7v wa-t Awyrog - om. sandi
4. 7v she-o Chronomancer - om. Milja H.
Tulokset: 2-3-4-1

#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
9v bsp-ori Jinx Kookily - om. Suvi
7v she-tamma Ivantes - om. sandi
Peruttu!

#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 4f D, 4yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
4v wa-tamma Petra Probyn - om. sandi
4v wa-ori Penilyn Kenrik - om. sandi
Peruttu!

#6 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 7v she-o Half of Me - om. Milja H.
2. 6v amshe-t Norwood Leylah - om. TuuliaT.
3. 9v wa-o Siencyn Daned - om. Milja H.
4. 5v she-o Midge Mayer's Marplot - om. Suvi
5. 5v wa-t Nottage Pendine Megan - om. Odeya
6. 8v bsp-t Dunhurst Cassidy - om. TuuliaT.
Tulokset: 4-1-2-5-6-3

#7 G2 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 7f D, 5-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v amshe-o Allenspark Axel - om. TuuliaT.
2. 5v wa-o Sayers Winn - om. Odeya
3. 5v skyr-t Péfkos - om. Suvi
Tulokset: 3-2-1

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!