LJ - laukkakilpailu

Aika 18.08.2017 / CAS 47 (heinäkuu)
Ilmoittautuminen 17.08.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 17f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 10f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 17f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 17f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 10f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 17f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v don-o Bars - om. Anarchy
2. 3v tersk-t Olga W - om. Dimma
3. 3v at-t Klepina - om. miivi
4. 5v at-o Jasyr 'B - om. Taija
5. 3v don-o Bimka - om. Anarchy
6. 4v at-o Lagunov Anatolya - om. sandi
7. 3v at-o Lapidus - om. miivi
Tulokset: 4-3-1-5-6-2-7

#2 maiden 17f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 4v at-o Vasyl Zelenko - om. Anarchy
2. 4v at-o Nazar Zelenko - om. Anarchy
3. 5v at-t Zoya IY - om. Taija
4. 4v at-o Dorofei Evgeny - om. Dimma
5. 4v at-t Lagunov Apolloniya - om. sandi
Tulokset: 3-4-1-5-2

#3 allowance 10f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 3v turk-t Oksana G - om. Dimma
2. 3v don-t Barabul'ka - om. Anarchy
3. 3v don-t Angara - om. Anarchy
Tulokset: 3-1-2

#4 allowance 17f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 5v at-t Inna IY - om. Taija
2. 4v don-o Dezik - om. Anarchy
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
5. Täytehevonen
Tulokset: 3-4-5-2-1

#5 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v at-o Aslan TIK - om. Sussu VRL-12636
2. 3v don-o Balhash - om. Anarchy
3. 7v at-t Beyza IY - om. Taija
4. 4v at-o Lagunov Avraam - om. sandi
5. 3v at-o Ilarion Parag - om. Dimma
Tulokset: 1-4-2-5-3

#6 G3 17f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v at-t Galina Gavriila - om. Dimma
2. 6v at-t Waleria IY - om. Taija
3. 4v at-t Lagunov Rimma - om. sandi
4. 4v don-o Groznyi - om. Anarchy
Tulokset: 4-2-1-3

#7 G2 10f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 3v at-t Fedora Parag - om. Odeya
2. 3v at-t Cherro S - om. sandi
3. 3v at-o Galerkin - om. miivi
4. 6v at-t Tamara IY - om. Taija
Tulokset: 3-2-4-1

#8 G2 17f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 4v at-o Bratislava S - om. sandi
2. 5v at-o Hartung - om. Odeya
3. 7v at-t Annagul IY - om. Taija
Tulokset: 3-2-1

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!