PLJ - laukkakilpailu

Aika 13.08.2018 / CAS 51 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 12.08.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G2 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 4f T, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 5f D, 4-15yo R1 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 5f D, 4-15yo R1 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 3v skyr-t Egeansea - om. Suvi
2. 8v she-t I'm The One - om. Mirkku
3. 4v wa-o Powell Rathtyen - om. Odeya
4. 4v wa-t Ffiona Saffir - om. Odeya
5. 7v bsp-o Hoarfrost - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-4-2-3-5

#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v kb-t Heledd Bucule - om. sandi
2. 4v bsp-o Friz Tedwin Froze - om. Suvi
3. 6v bsp-o Better Agree With Me - om. Dimma
4. 4v wa-o Guilsfield - om. Odeya
5. 4v wa-t Narbett Mens Brackla - om. Odeya
6. 8v she-t Efurd Jael - om. Milja H.
7. 9v she-o Turnipsisipsi - om. Mirkku
Tulokset: 4-7-2-6-1-5-3

#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v wa-t Glanaman Dremidydd - om. sandi
2. 7v she-o Chronomancer - om. Milja H.
3. 4v wa-t Petra Probyn - om. sandi
4. 5v skyr-o Agapios - om. Suvi
Tulokset: 3-1-2-4

#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
Peruttu!

#5 G2 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 4f T, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v skyr-t Péfkos - om. Suvi
2. 7v she-t Ivantes - om. sandi
3. 4v wa-o Penilyn Kenrik - om. sandi
4. 9v wa-o Siencyn Daned - om. Milja H.
Tulokset: 3-1-2-4

#6 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 5f D, 4-15yo R1 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 8v bsp-t Dunhurst Cassidy - om. TuuliaT.
2. 6v she-t Festina Lente - om. miivi
3. 6v wa-t Creiddylad Lysanor - om. miivi
4. 6v amshe-t Norwood Leylah - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-1-4-3

#7 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 5f D, 4-15yo R1 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v amshe-o Allenspark Axel - om. TuuliaT.
2. 5v she-o Midge Mayer's Marplot - om. Suvi
3. 6v wa-o Organeb - om. miivi
4. 6v wa-o Creadur - om. miivi
Tulokset: 1-3-2-4

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!