PLJ - laukkakilpailu

Aika 10.08.2018 / CAS 51 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 09.08.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Suvi / Diminuendo
Laji risueste
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 2f T 2 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 3f T 3 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G1 Briella Juvenile Jump (Ponybreeders' Cup Juvenile Star Jumper prep) 6f T 6 estettä, 5yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#4 G1 (Ponybreeders' Cup Mini Jump prep) 2f T 1 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#5 G1 (Ponybreeders' Cup Dirt Special prep) 6f D 5 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G1 (Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Crown prep) 8f T 7 estettä, 5-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 2f T 2 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v wb-t Taaffe Include - om. taffel
2. 11v wb-o Anfarwol Trewlon - om. sandi
3. 7v wb-t Pengam Idella - om. Milja H.
4. 11v wb-t Anfarwol Cattan - om. sandi
Tulokset: 1-3-4-2

#2 allowance 3f T 3 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v wb-t Beese Siani - om. taffel
2. 5v wb-t Gwennalarch Margred - om. taffel
3. 7v rp-o Fame's Happydaze - om. Anarchy
4. 7v wb-t Little Mermaid - om. Milja H.
5. 8v wb-o Baudwin Carys - om. Milja H.
Tulokset: 4-3-1-5-2

#3 G1 Briella Juvenile Jump (Ponybreeders' Cup Juvenile Star Jumper prep) 6f T 6 estettä, 5yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v wb-o Afan Darren - om. taffel
2. 5v conn-t Tramatica Ping - om. Dimma
3. 5v conn-t Blackberry Ping - om. Odeya
4. 5v conn-o Lawbreaking Anf - om. Emma
Tulokset: 3-2-1-4

#4 G1 (Ponybreeders' Cup Mini Jump prep) 2f T 1 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 7v conn-t Muirenn - om. miivi
2. 7v rp-o Dirty Harry - om. miivi
3. 14v wb-o Anfarwol Trebis - om. sandi
4. 9v conn-t Lia Ping - om. Odeya
5. 6v wb-t Trent Hermit - om. Milja H.
6. 13v wb-o Anfarwol Crane - om. Dimma
7. 6v wb-o Anfarwol Grigor - om. Emma
8. 14v wb-o Anfarwol Bali - om. sandi
9. 5v wb-t Gwlithen Bliven - om. taffel
10. 7v austrp-o Wonderzombie - om. TuuliaT.
Tulokset: 4-2-6-9-5-1-10-3-8-7

#5 G1 (Ponybreeders' Cup Dirt Special prep) 6f D 5 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 14v wb-o Anfarwol Trevere - om. sandi
2. 6v wb-o Carwyn Arthur - om. taffel
3. 6v wb-t Mynegiannol - om. miivi
4. 8v wb-t Anfarwol Peneda - om. Dimma
5. 14v wb-t Anfarwol Genny - om. sandi
6. 10v conn-t Ryers Dympna - om. Odeya
7. 7v rp-t Too Good At Goodbyes - om. miivi
8. 10v hokk-t Sissiko's Numiko - om. Suvi
9. 6v wb-t Anfarwol Eurwen - om. Emma
Tulokset: 4-7-8-2-3-9-1-6-5

#6 G1 (Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Crown prep) 8f T 7 estettä, 5-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 9v wb-o Anfarwol Bêrwen - om. Dimma
2. 8v wb-o Teifion - om. miivi
3. 13v wb-o Anfarwol Bronydd - om. sandi
4. 8v conn-o Rhoslefair Wathen - om. Odeya
5. 7v austrp-o Marshall Matters - om. TuuliaT.
6. 7v conn-o Logan Ping - om. Anarchy
7. 11v conn-o Blanchard Lorcan - om. Odeya
8. 13v wb-o Anfarwol Aberon - om. sandi
9. 7v wb-o Rhethregol - om. miivi
Tulokset: 4-7-2-3-6-8-1-9-5

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!