PLJ - laukkakilpailu

Aika 10.08.2018 / CAS 51 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 09.08.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Suvi / Diminuendo
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 2f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 3f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G1 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 5f D, 4yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#4 G1 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#5 G1 (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 6.5f D, 4-15yo R4 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G1 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 6.5f D, 4-15yo R4 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 2f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v wc-o Ffrith - om. Odeya
2. 4v pnp-o Arnlaug - om. Suvi
3. 3v fell-t Georgia - om. sandi
4. 4v isl-t Tota frá Einthorsdottir - om. taffel
5. 4v isl-t Steindis frá Geirleifursdottir - om. taffel
Tulokset: 1-5-3-4-2

#2 allowance 3f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v pind-t Return Eden - om. taffel
2. 7v nvh-t Stjernehimmel - om. Suvi
3. 4v wd-o Glyn Goewin - om. Odeya
4. 7v highl-o Fowlis Dyce - om. sandi
5. 5v hafl-t Tiffen - om. Anarchy
6. 6v nvh-o Amund av Holmen - om. miivi
7. 4v highl-t Jackys Buddyr - om. taffel
8. 6v dales-o Cattell Matthew - om. miivi
9. 5v pnp-t Rindals Aure - om. Anarchy
Tulokset: 7-6-1-2-9-5-8-4-3

#3 G1 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 5f D, 4yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v nvh-t Amanda Astrid - om. sandi
2. 4v nvh-o Elias - om. sandi
3. 4v fell-o Daily Mix - om. Dimma
Tulokset: 3-1-2

#4 G1 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 7v wc-t Sydallt Ruther - om. Odeya
2. 5v jakut-t Lyuk - om. miivi
3. 5v wc-o Austin Ifor - om. Dimma
4. 7v wd-o Obray Ioan - om. Odeya
5. 10v highl-o Grago of Swildie - om. sandi
6. 6v nvh-o Mikkel av Juvets - om. miivi
7. 6v fell-o Lane - om. Reprobate
8. 9v dales-t Doomfluff - om. Suvi
Tulokset: 6-2-8-7-5-3-4-1

#5 G1 (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 6.5f D, 4-15yo R4 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 9v nvh-t Alm Rot - om. Suvi
2. 6v ic-t Making Excuses - om. Dimma
3. 6v wd-t Trith - om. Reprobate
4. 6v nvh-t Karianne - om. miivi
5. 4v wc-t Teague Amelie - om. sandi
6. 5v fell-t Tattenhall Ffrith - om. miivi
7. 6v ic-t Sinan - om. Reprobate
Tulokset: 7-3-5-6-4-2-1

#6 G1 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 6.5f D, 4-15yo R4 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v nvh-o Høstfarger - om. Suvi
2. 6v ic-o Taclos - om. Reprobate
3. 5v wc-o Owein Llanmadoc - om. Dimma
4. 7v ic-o Multa Tuli - om. miivi
5. 6v dales-o Brickell Wogan - om. miivi
6. 5v highl-o Mair Monadh Dòmhnallan - om. sandi
Tulokset: 2-4-1-6-5-3

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!