PLJ - laukkakilpailu

Aika 10.08.2018 / CAS 51 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 09.08.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Suvi / Diminuendo
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G1 Bejeweled Anf's Toddlers & Tiaras (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#4 G1 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#5 G1 Swanton Glory Race (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 8f D, 4-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G1 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 8f D, 4-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 3v wb-t Marisa Trevelyan - om. Reprobate
2. 3v conn-o Numboops Nifty - om. Suvi
3. 3v conn-t Jinelle - om. Reprobate
4. 6v wb-t Awen Povey - om. sandi
5. 4v wb-o Enigma Tequila - om. taffel
6. 4v wb-o Gomer Marvin - om. taffel
Tulokset: 2-4-6-1-3-5

#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v hokk-o Ryota - om. Suvi
2. 4v conn-o Nippy Yonic - om. sandi
3. 4v wb-t Cricket Rabob - om. taffel
4. 4v wb-o Meilyg Max - om. taffel
5. 9v wb-o Prys Abercych - om. Milja H.
Tulokset: 2-5-3-1-4

#3 G1 Bejeweled Anf's Toddlers & Tiaras (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
4v conn-tamma Aleria Ping - om. Odeya
Peruttu!

#4 G1 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 13v wb-o Anfarwol Marwa - om. sandi
2. 14v wb-o Anfarwol Dilwyn - om. Emma
3. 12v wb-o Anfarwol Ent - om. Reprobate
4. 6v wsp-t Eirianwen - om. Dimma
5. 13v wb-o Anfarwol Manydd - om. sandi
6. 12v conn-t Lightsinger - om. Odeya
7. 5v hokk-o Haruki - om. Suvi
8. 5v wb-o Trahaearn Marc - om. taffel
Tulokset: 3-4-6-8-1-7-5-2

#5 G1 Swanton Glory Race (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 8f D, 4-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 7v wb-t Islwyn Ceri - om. taffel
2. 13v wb-t Anfarwol Mered - om. sandi
3. 7v conn-t Fiona the Fearless - om. Reprobate
4. 6v conn-t Lady Marmelade - om. Dimma
5. 7v austrp-t Runaway Ace of Hearts - om. TuuliaT.
6. 13v wb-t Anfarwol Vera - om. sandi
7. 8v wb-t Chwilog Kidwelly - om. Odeya
Tulokset: 6-7-5-2-1-4-3

#6 G1 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 8f D, 4-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 9v conn-o Benton Ping - om. Odeya
2. 6v wb-o Carwyn Bryn - om. taffel
3. 11v conn-o Shaldorn Merle - om. Odeya
4. 7v conn-o Psychedelic Scene - om. Dimma
5. 13v wb-o Anfarwol Arcana - om. sandi
6. 7v austrp-o Hundreth Halo - om. TuuliaT.
7. 6v conn-o Rodzoq - om. Reprobate
8. 13v wb-o Anfarwol Masil - om. sandi
Tulokset: 7-5-2-3-6-8-1-4

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!