LJ - laukkakilpailu

Aika 19.08.2018 / CAS 51 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 18.08.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 13f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 allowance 13f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#3 G3 13f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G2 13f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#5 G1 Zephaniah KTN Stakes (Russian Cup Distance prep) 19.5f D, 4-8yo R4 open || 285000 - 171000 - 114000 - 57000 - 28500 v€
#6 G1 St. Yard Shanila Stakes (Russian Cup Classic prep) 11f D, 4-8yo R4 open || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
#7 G1 Russian Turf Cup (Russian Cup Turf prep) 15f T, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€

Tulokset

#1 maiden 13f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 4v at-t Valentyna Chayka - om. TuuliaT.
2. 4v at-o Dimitry Ovtsyn - om. TuuliaT.
3. 6v at-o Bastien Parag - om. Dimma
Tulokset: 2-3-1

#2 allowance 13f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 7v at-o Munir - om. miivi
2. 5v at-t Sofiya Chayka - om. TuuliaT.
3. 7v at-o Hayder - om. miivi
4. 8v don-t Taisiya - om. Dimma
Tulokset: 2-3-4-1

#3 G3 13f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 6v at-o Mefodiy Milan - om. Dimma
2. 7v at-o Farhan - om. miivi
3. 4v at-o Volkov Yaroslava - om. TuuliaT.
4. 7v at-o Haamid - om. miivi
Tulokset: 2-4-3-1

#4 G2 13f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 8v tersk-o Spartak - om. Dimma
2. 7v at-o Sajjad - om. miivi
3. 7v at-o Stratón - om. TuuliaT.
4. 7v at-o Adnan - om. miivi
5. 6v at-o Toygar - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-5-4-3-2

#5 G1 Zephaniah KTN Stakes (Russian Cup Distance prep) 19.5f D, 4-8yo R4 open || 285000 - 171000 - 114000 - 57000 - 28500 v€
1. 8v at-o Bratislava S - om. sandi
2. 5v tersk-t Marisha - om. TuuliaT.
3. 8v at-o Doruk IY - om. sandi
4. 5v at-o Presta Makari - om. Tuire
5. 5v at-t Mila Chayka - om. Tuire
6. 5v tersk-o Oriel - om. TuuliaT.
7. 7v at-o Dagan IY - om. Dimma
8. 7v at-o Boulos - om. miivi
9. 7v at-o Naaji - om. miivi
Tulokset: 8-6-1-4-7-2-5-9-3

#6 G1 St. Yard Shanila Stakes (Russian Cup Classic prep) 11f D, 4-8yo R4 open || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
1. 6v at-o Genrih - om. miivi
2. 6v at-o Timúr - om. TuuliaT.
3. 5v tersk-t Alevtina - om. TuuliaT.
4. 5v at-o Volkov Gena - om. Anarchy
5. 6v at-t Ninel - om. miivi
6. 8v at-o Raska S - om. sandi
7. 8v turk-t Stanislava - om. Dimma
8. 8v at-o Borkovsky S - om. sandi
Tulokset: 6-4-8-3-7-5-1-2

#7 G1 Russian Turf Cup (Russian Cup Turf prep) 15f T, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 5v at-o Taras - om. TuuliaT.
2. 8v at-t Eylul IY - om. sandi
3. 6v at-t Odarka Zelenko - om. Tuire
4. 7v at-t Amani - om. miivi
5. 8v tersk-t Yelena Yana - om. TuuliaT.
6. 8v don-t Zinoviya Zoya - om. sandi
7. 8v turk-t Yevpraksiya R - om. Dimma
8. 7v at-t Faína - om. miivi
9. 4v at-t Svetlana Presta - om. Tuire
Tulokset: 4-7-3-5-8-2-6-9-1

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!