LJ - laukkakilpailu

Aika 22.08.2018 / CAS 51 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 21.08.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f D, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 allowance 10f D, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#3 G3 10f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G2 10f D, 2-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#5 G1 Cuba Blue VFU Oaks (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 7f D, 3-8yo R1 F&M || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
#6 G1 Oak Leaf Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 8f D, 2yo R1 F&M || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
#7 G1 RMS' Proud Sound Stakes (Breeders' Cup Juvenile prep) 8f D, 2yo R1 C&G || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f D, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. 2v xx-o Superpower BW - om. Dimma
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-3-4-2

#2 allowance 10f D, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
Peruttu!

#3 G3 10f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
3v xx-ori Yogi Yosemite - om. Reprobate
2v xx-ori Takeachance - om. Dimma
Peruttu!

#4 G2 10f D, 2-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 4v xx-t Mistyzone Fik - om. Reprobate
2. 2v xx-o Apocalypse BW - om. Dimma
3. 2v xx-o Star-Lord - om. miivi
Tulokset: 2-1-3

#5 G1 Cuba Blue VFU Oaks (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 7f D, 3-8yo R1 F&M || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 6v xx-t Lovely Cause - om. TuuliaT.
2. 3v xx-t Rebel Dance BW - om. Dimma
3. 5v xx-t Rabbit Run - om. Milja H.
4. 8v xx-t Firedancer Sír - om. sandi
5. 3v xx-t Fearless Fashion - om. Reprobate
6. 6v xx-t Unbreakable Storm - om. TuuliaT.
Tulokset: 5-6-2-1-4-3

#6 G1 Oak Leaf Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 8f D, 2yo R1 F&M || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
1. 2v xx-t Innocence Ivory BW - om. Dimma
2. 2v xx-t Star Symphony - om. TuuliaT.
3. 2v xx-t Ginseng Ink AX - om. Anarchy
4. 2v xx-t Hell Bilar BW - om. sandi
5. 2v xx-t Silverdream CTB - om. TuuliaT.
Tulokset: 5-3-1-2-4

#7 G1 RMS' Proud Sound Stakes (Breeders' Cup Juvenile prep) 8f D, 2yo R1 C&G || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
1. 2v xx-o Scapegoat PRG - om. TuuliaT.
2. 2v xx-o Deray Sír - om. sandi
3. 2v xx-o Gawaro Oreo - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-2-3

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!