LJ - laukkakilpailu

Aika 06.08.2018 / CAS 51 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 05.08.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 allowance 10f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#3 G3 10f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G2 10f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#5 G1 Perogan Stakes (Russian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 220000 - 132000 - 88000 - 44000 - 22000 v€
#6 G1 Ganymede BHE Stakes (Russian Cup Distance prep) 20f D, 4-8yo R4 open || 325000 - 195000 - 130000 - 65000 - 32500 v€

Tulokset

#1 maiden 10f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 4v at-o Presta Semyon - om. Tuire
2. 4v at-o Volkov Yaroslava - om. TuuliaT.
3. 4v at-o Presta Makari - om. Tuire
4. 4v at-o Dimitry Ovtsyn - om. TuuliaT.
5. 6v at-t Judif - om. sandi
6. 6v at-t Helenka Parag - om. Dimma
Tulokset: 2-1-3-6-5-4

#2 allowance 10f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 5v at-o Maks - om. sandi
2. 4v at-t Sofiya Chayka - om. Tuire
3. 4v tersk-o Milomir - om. TuuliaT.
4. 7v don-o Samuil Saveli - om. Dimma
5. 4v at-o Volkov Sevastyan - om. Tuire
6. 4v don-o Očki - om. Anarchy
Tulokset: 3-1-2-5-6-4

#3 G3 10f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v at-o Presta Serafim - om. Tuire
2. 6v at-t Lazebny - om. Odeya
3. 5v turk-t Nadya V - om. sandi
4. 4v at-t Fikriye - om. TuuliaT.
5. 4v at-t Lesya ATKD - om. Tuire
6. 6v at-o Ioann Ilya - om. Dimma
7. 6v at-o Yantarno - om. Odeya
8. 4v at-t Esmeray - om. TuuliaT.
9. 5v at-t Katliskha - om. Reprobate
Tulokset: 7-5-9-8-1-4-2-3-6

#4 G2 10f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 6v at-o Tíhon - om. TuuliaT.
2. 4v at-o Mahzun - om. TuuliaT.
3. 4v don-o Čërnaja - om. Anarchy
4. 7v at-t Kalinaz - om. Reprobate
5. 4v at-t Svetlana Presta - om. Tuire
6. 5v don-o Tykva - om. Anarchy
7. 4v at-o Osip - om. Dimma
8. 5v at-o Volkov Nazariy - om. Tuire
Tulokset: 7-4-8-6-5-1-2-3

#5 G1 Perogan Stakes (Russian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 220000 - 132000 - 88000 - 44000 - 22000 v€
1. 5v at-o Taras - om. TuuliaT.
2. 7v at-t Yoldash BUG - om. Tinúvel
3. 8v at-t Putran S - om. sandi
4. 5v at-o Lavrentiy BW - om. Dimma
5. 6v at-t Iltor - om. Reprobate
6. 6v at-t Odarka Zelenko - om. Tuire
7. 6v at-o Tsygan - om. Odeya
8. 5v at-o Kiryan Parag - om. Odeya
9. 5v at-o Vitram Parag - om. TuuliaT.
10. 7v at-t Mizaela AET - om. Tinúvel
11. 4v at-t Fánelen CT - om. Reprobate
Tulokset: 8-7-1-4-11-3-10-5-2-9-6

#6 G1 Ganymede BHE Stakes (Russian Cup Distance prep) 20f D, 4-8yo R4 open || 325000 - 195000 - 130000 - 65000 - 32500 v€
1. 5v tersk-o Oriel - om. TuuliaT.
2. 5v tersk-t Marisha - om. TuuliaT.
3. 6v at-t Renoya - om. Reprobate
4. 7v at-t Arzu IY - om. Odeya
5. 7v at-t Izias - om. Reprobate
6. 7v at-t Kasienka Parag - om. Odeya
7. 8v at-o Doruk IY - om. sandi
8. 7v at-t Anna IY - om. Dimma
9. 7v at-t Kubinka BHE - om. Tinúvel
Tulokset: 2-9-7-8-4-1-6-3-5

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!