LJ - laukkakilpailu

Aika 28.08.2017 / CAS 47 (syyskuu)
Ilmoittautuminen 27.08.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 8f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 9f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 maiden 10f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#4 allowance 8f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 allowance 10f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#6 G3 8f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#8 G2 8f T, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#9 G2 10f T, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#10 G1 Rhabarbarum Stakes (Pratap Cup Turf prep) 8.5f T, 4-8yo R3 open || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€

Tulokset

#1 maiden 8f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 7v x-t Grayling S - om. Elly
2. 7v x-t Mandarin S - om. Elly
3. 3v ish-o Aodh - om. Odeya
4. 3v ish-t Síoraí Helen - om. sandi
5. 3v ish-o Ailill Barrie - om. Dimma
6. 4v rbsh-o Il'ya Haakon - om. Taija
7. 3v rbsh-t Bicadze - om. Odeya
Tulokset: 5-4-3-7-1-6-2

#2 maiden 9f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v rbsh-o Il'ya Slobodan - om. Taija
2. 3v x-o Risleigh PRG - om. Odeya
3. 7v x-t Adamant S - om. Elly
4. 3v ish-t Síoraí Alessa - om. sandi
5. 3v ish-t Bridget Bridie - om. Dimma
6. 8v x-o Saltarello S - om. Elly
Tulokset: 2-5-1-6-3-4

#3 maiden 10f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v sf-o Bernard Blaise - om. Dimma
2. 4v budj-t Praskovya - om. Anarchy
3. 3v rbsh-t Lyudmila - om. Natalia
4. 4v ish-t Kinsella - om. Odeya
5. 3v rbsh-t Il'ya Rahela - om. Taija
6. 7v x-o Cormac S - om. Elly
7. 7v x-o Toreador S - om. Elly
8. 3v ish-t Síoraí Caitriona - om. sandi
Tulokset: 2-5-1-6-4-8-7-3

#4 allowance 8f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v rbsh-o Il'ya Arkadiusz - om. Taija
2. 3v ish-o Ciallmhar - om. sandi
3. 3v ish-t Brí - om. sandi
4. 3v rbsh-o Grigori - om. Natalia
Tulokset: 2-3-4-1

#5 allowance 10f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v rbsh-t Anechka - om. Natalia
2. 7v rbsh-t Il'ya Ljubimyi - om. Taija
3. 3v sf-o Rififi - om. Anarchy
4. 3v ish-o Sullivan - om. Anarchy
Tulokset: 1-3-2-4

#6 G3 8f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v x-o Notturno - om. Odeya
2. 5v rbsh-t Il'ya Nadzieja - om. Taija
3. 3v rbsh-o Illarion - om. Natalia
4. 3v x-o Announced - om. Dimma
Tulokset: 2-4-3-1

#7 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v rbsh-t Adzhubel - om. Odeya
2. 5v ish-t Myma - om. Odeya
3. 3v x-o Bottle Flip - om. miivi
4. 3v rbsh-o Irakliy Isay - om. Dimma
5. 3v rbsh-o Makariy - om. Natalia
Tulokset: 1-2-3-5-4

#8 G2 8f T, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 3v rbsh-t Katyuska - om. Natalia
2. 5v x-t Absolute Beginner BW - om. Dimma
3. 3v x-o Firoz PRG - om. Odeya
4. 3v ish-o Keegan - om. Anarchy
5. 3v rbsh-t Nadazhda - om. Natalia
6. 3v x-t Hashtag Not - om. miivi
7. 6v rbsh-o Il'ya Aristarkh - om. Taija
Tulokset: 1-3-2-7-6-5-4

#9 G2 10f T, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 4v ish-o Wahington Post - om. miivi
2. 4v sf-o Rendez-vous - om. Anarchy
3. 7v rbsh-o Il'ya Mozzevelnik - om. Taija
4. 4v sf-t Chevrefeuille - om. Anarchy
5. 3v ish-o Cnámh - om. sandi
6. 6v rbsh-t Diamant - om. Odeya
7. 4v budj-t Karenina BW - om. Natalia
Tulokset: 4-1-2-7-3-6-5

#10 G1 Rhabarbarum Stakes (Pratap Cup Turf prep) 8.5f T, 4-8yo R3 open || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
1. 4v rbsh-t Thesea BW - om. Dimma
2. 8v rbsh-t Il'ya Ladislava - om. Taija
3. 4v sf-o Chanceux - om. Anarchy
4. 7v rbsh-o Isaczar - om. Odeya
5. 7v x-o Echelon - om. Odeya
6. 5v x-t Busted Fact BW - om. Natalia
7. 8v ish-o Dragan - om. sandi
8. 8v rbsh-t Il'ya Allovera - om. Natalia
Tulokset: 4-5-1-3-7-2-6-8

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!