LJ - laukkakilpailu

Aika 21.08.2017 / CAS 47 (elokuu)
Ilmoittautuminen 20.08.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 5f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 15f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 allowance 5f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#4 allowance 15f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 G3 15f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G2 Remsen Stakes (Breeders' Cup Juvenile prep) 9f D, 2yo R1 C&G || 126000 - 75600 - 50400 - 25200 - 12600 v€
#7 G2 Matron Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 7f D, 2yo R1 F&M || 150000 - 90000 - 60000 - 30000 - 15000 v€
#8 G2 Allaire duPont Distaff Stakes (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 8.5f D, 3-8yo R1 F&M || 126000 - 75600 - 50400 - 25200 - 12600 v€
#9 G2 Stormsky Thunder Stakes (Breeders' Cup Marathon prep) 13.5f D, 3-8yo R1 open || 130000 - 78000 - 52000 - 26000 - 13000 v€
#10 G2 Swale Stakes (Breeders' Cup Sprint prep) 6.5f D, 3yo R1 open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€

Tulokset

#1 maiden 5f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 2v xx-o Novaspace - om. Nerita
2. 2v xx-t Wain's Vulpix - om. Jemiina
3. 3v xx-t Cactus Cat xx - om. Anarchy
4. 3v xx-t Gaze From Void xx - om. Pölhö
5. 2v xx-o No Doubt About It - om. miivi
6. 2v xx-o Donatello SP - om. miivi
7. 2v xx-o Hawking - om. Elly
8. 2v xx-o Achaius - om. Natalia
9. 2v xx-o Alberic - om. Natalia
10. 2v xx-o Deepthink - om. Nerita
11. 3v xx-t Gooseberry PRG - om. Odeya
12. 2v xx-t Touch of Class - om. Elly
Tulokset: 4-5-12-11-6-10-3-7-8-9-2-1

#2 maiden 15f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v xx-t Whereabouts - om. miivi
2. 3v xx-o Hot'n'Cold - om. Dimma
3. 3v xx-o Menelaus - om. Natalia
4. 4v xx-o Ultimate Risk - om. Anarchy
5. 3v xx-t Cassandra - om. miivi
6. 3v xx-o Narkissos - om. Natalia
Tulokset: 6-3-2-1-4-5

#3 allowance 5f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 2v xx-o Timeflies - om. Nerita
2. 2v xx-o Zyphuros - om. Natalia
3. 2v xx-t Wanheda - om. Anarchy
4. 2v xx-o That Man Is a Witch xx - om. Pölhö
5. 2v xx-t Ixchel - om. Natalia
6. 2v xx-o Killington - om. Nerita
7. 2v xx-t Violet Elf - om. miivi
8. 2v xx-o Haunter - om. Jemiina
9. 2v xx-o Virtual Reality - om. ScrewDriver
Tulokset: 3-6-5-4-2-9-8-1-7

#4 allowance 15f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v xx-o Earnmund - om. miivi
2. 3v xx-o Steal The Show - om. miivi
3. 3v xx-t Bébinn - om. Natalia
4. 3v xx-t Lorelei - om. Natalia
5. 3v xx-o Down With Love BW - om. Dimma
Tulokset: 4-2-1-3-5

#5 G3 15f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v xx-t Court of Thorns - om. miivi
2. 3v xx-t Bestseller - om. miivi
3. 3v xx-t Zíva - om. Natalia
4. 3v xx-o Hagano - om. Natalia
Tulokset: 4-1-3-2

#6 G2 Remsen Stakes (Breeders' Cup Juvenile prep) 9f D, 2yo R1 C&G || 126000 - 75600 - 50400 - 25200 - 12600 v€
1. 2v xx-o Collateral Damage BW - om. Dimma
2. 2v xx-o Lightfast Sír - om. sandi
3. 2v xx-o Síoraí Twist - om. sandi
4. 2v xx-o Beaufort PRG - om. Milja H.
Tulokset: 2-4-3-1

#7 G2 Matron Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 7f D, 2yo R1 F&M || 150000 - 90000 - 60000 - 30000 - 15000 v€
1. 2v xx-t Attraction PRG - om. Odeya
2. 2v xx-t Angada - om. Natalia
3. 2v xx-t Vivid Spirit Sír - om. sandi
4. 2v xx-t Urania - om. Natalia
5. 2v xx-t After Midnight - om. miivi
Tulokset: 1-2-4-3-5

#8 G2 Allaire duPont Distaff Stakes (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 8.5f D, 3-8yo R1 F&M || 126000 - 75600 - 50400 - 25200 - 12600 v€
1. 5v xx-t Pinkie Pie - om. sandi
2. 3v xx-t Virtual Reality - om. miivi
3. 5v xx-t Sneaky Nancy - om. Milja H.
4. 5v xx-t Cookie - om. sandi
Tulokset: 3-1-2-4

#9 G2 Stormsky Thunder Stakes (Breeders' Cup Marathon prep) 13.5f D, 3-8yo R1 open || 130000 - 78000 - 52000 - 26000 - 13000 v€
1. 5v xx-t Síoraí Frenchy - om. sandi
2. 5v xx-o Windsleeper 'B - om. Milja H.
3. 3v xx-t Paradox Song xx - om. Anarchy
4. 4v xx-t Val D'orcia - om. Odeya
5. 3v xx-o Daidalos - om. Natalia
Tulokset: 4-5-1-3-2

#10 G2 Swale Stakes (Breeders' Cup Sprint prep) 6.5f D, 3yo R1 open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 3v xx-o Explicit Vision PRG - om. Odeya
2. 3v xx-o Newell PRG - om. Milja H.
3. 3v xx-o Soothsayer PRG - om. sandi
4. 3v xx-o Glowing Eyes CTB - om. Anarchy
Tulokset: 2-1-4-3

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!