LJ - laukkakilpailu

Aika 26.07.2018 / CAS 51 (elokuu)
Ilmoittautuminen 25.07.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Laji sileä
Roturyhmä: 2

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 9f D, 3-8yo open || 50000 - 30000 - 20000 - 10000 - 5000 v€
#4 G2 Oasis Handicap (Arabian Cup Turf prep) 12f T, 4-8yo R2 open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
#5 G2 Golden Arabian Stakes (Arabian Cup Special prep) 11f D, 4-8yo ox open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
#6 G2 Egypt Sprint Cup (Arabian Cup Sprint prep) 7f D, 4-8yo R2 open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v ox-t Sabiyyah - om. miivi
2. 3v ox-t Zalaam El Sayed ox - om. Nikki
3. 3v ox-o Mujafar al Parag - om. Odeya
4. 3v berb-o Anass - om. Dimma
Tulokset: 2-3-4-1

#2 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 3v aa-o Imagine - om. Dimma
5. 4v ox-o Binyamin - om. miivi
Tulokset: 1-5-2-4-3

#3 G3 9f D, 3-8yo open || 50000 - 30000 - 20000 - 10000 - 5000 v€
1. 5v ox-o Mufaja - om. Reprobate
2. 3v ox-o Brelroir - om. TuuliaT.
3. 3v aa-o Figure Out - om. Dimma
4. 3v ox-o AX Saymar ox - om. Anarchy
5. 3v berb-o Hasim Parag - om. Odeya
6. 3v ox-o Aghir - om. TuuliaT.
7. 4v ox-o Yaba al Najar - om. Reprobate
Tulokset: 3-6-1-2-7-5-4

#4 G2 Oasis Handicap (Arabian Cup Turf prep) 12f T, 4-8yo R2 open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 5v ox-t Rasheeda - om. TuuliaT.
2. 5v ox-t Rayat - om. sandi
3. 5v ox-o Mu'tamid - om. Dimma
4. 5v ox-o Iskandar - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-2-3-4

#5 G2 Golden Arabian Stakes (Arabian Cup Special prep) 11f D, 4-8yo ox open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 5v ox-o Asliraf - om. TuuliaT.
2. 7v ox-t Malika Leyla - om. Dimma
3. 5v ox-o Wahid Easifa - om. Reprobate
4. 5v ox-t Samara S - om. sandi
5. 4v ox-o Shaer Aayid - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-1-4-5-2

#6 G2 Egypt Sprint Cup (Arabian Cup Sprint prep) 7f D, 4-8yo R2 open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 4v ox-o Mahfouz Zaaid - om. TuuliaT.
2. 6v ox-t Iram al Parag - om. Odeya
3. 4v ox-t Nawwaara - om. TuuliaT.
4. 5v ox-o Hiryu S - om. sandi
5. 6v ox-o Malyar al Parag - om. Odeya
6. 4v ox-t Aaliyah al Hadid - om. Dimma
Tulokset: 6-1-2-5-4-3

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!