LJ - laukkakilpailu

Aika 13.07.2018 / CAS 51 (kesäkuu)
Ilmoittautuminen 12.07.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 9f D, 3-8yo open || 50000 - 30000 - 20000 - 10000 - 5000 v€
#4 G2 St. Yard Einin Handicap (Pratap Cup Juvenile prep) 9f D, 3yo R3 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
#5 G2 Aleksandrina Handicap (Pratap Cup Mares prep) 10f D, 4-8yo R3 F&M || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
#6 G2 Pink Edward Smith Handicap (Pratap Cup Classic prep) 10f D, 4-8yo R3 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v x-o Abishur PRG - om. Odeya
2. 6v ish-o Fionnbharr - om. sandi
3. 3v sf-t Alphonsine - om. Dimma
4. 5v ish-t Monroe Mystery - om. Anarchy
5. 3v ish-o Heber - om. neon
Tulokset: 3-1-2-4-5

#2 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v ish-o Ruaraidh - om. neon
2. 3v ish-t Kelly - om. Dimma
3. 6v ish-t Niamh - om. sandi
4. 3v sf-o Dunstan - om. Anarchy
Tulokset: 3-1-4-2

#3 G3 9f D, 3-8yo open || 50000 - 30000 - 20000 - 10000 - 5000 v€
1. 3v budj-o Igzou - om. TuuliaT.
2. 3v ish-o Dustáil - om. neon
3. 3v ish-t Grania Finola - om. Dimma
4. 3v budj-o Amzog - om. TuuliaT.
5. 6v sf-t Drôle - om. Anarchy
Tulokset: 5-2-4-3-1

#4 G2 St. Yard Einin Handicap (Pratap Cup Juvenile prep) 9f D, 3yo R3 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
1. 3v budj-t Neelkad - om. TuuliaT.
2. 3v ish-o Síoraí Frían - om. sandi
3. 3v x-o Hussenor PRG - om. Odeya
4. 3v ish-o Jarlachy PRG - om. Odeya
5. 3v rbsh-t Il'ya Elvira - om. Sakkura
6. 3v budj-t Shilkiz - om. TuuliaT.
Tulokset: 4-3-1-5-6-2

#5 G2 Aleksandrina Handicap (Pratap Cup Mares prep) 10f D, 4-8yo R3 F&M || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
1. 4v budj-t Nhaecnyl - om. TuuliaT.
2. 6v ish-t Éabha - om. sandi
3. 4v x-t Ravinia PRG - om. Odeya
4. 4v rbsh-t Tashya BW - om. Dimma
5. 4v x-t Zingara PRG - om. Odeya
Tulokset: 3-2-1-5-4

#6 G2 Pink Edward Smith Handicap (Pratap Cup Classic prep) 10f D, 4-8yo R3 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
1. 4v rbsh-o Dreval PRG - om. Odeya
2. 7v x-t Eyes On Fire - om. Dimma
3. 4v budj-o Juran BW - om. Sakkura
4. 4v budj-o Bradzi - om. TuuliaT.
5. 7v budj-o Jevgraf - om. TuuliaT.
6. 4v ish-o Ròidh - om. neon
7. 5v ish-o Kingsfall Liam - om. sandi
Tulokset: 4-2-6-5-7-3-1

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!