LJ - laukkakilpailu

Aika 15.08.2017 / CAS 47 (heinäkuu)
Ilmoittautuminen 14.08.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 15f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 9f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 15f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 15f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G2 15f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#7 G2 Gin Akim Handicap (Russian Cup Distance prep) 19f D, 4-8yo R4 open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€

Tulokset

#1 maiden 9f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v at-o Igoryok - om. Natalia
2. 3v turk-t Raya Roksana - om. Dimma
3. 4v at-t Eylul IY - om. sandi
4. 3v at-t Marazga - om. Odeya
5. 3v at-o Radek Parag - om. Odeya
6. 4v don-t Knyazhna - om. Anarchy
7. 4v don-t Hurma - om. Anarchy
8. 3v at-o Semyon - om. Natalia
9. 3v at-o Lapidus - om. miivi
10. 3v at-t Klepina - om. miivi
11. 5v at-t Elmas IY - om. Taija
Tulokset: 6-11-1-4-8-7-9-3-2-5-10

#2 maiden 15f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 4v at-t Berilla S - om. sandi
2. 4v at-o Vasyl Zelenko - om. Anarchy
3. 4v at-o Nazar Zelenko - om. Anarchy
4. 4v turk-o Yura Zinoviy - om. Dimma
5. 4v at-t Yevdokiya Yeva - om. Dimma
6. 4v at-o Lagunov Platon - om. Natalia
7. 5v at-o Kepter IY - om. Taija
8. 4v at-o Lagunov Khoroga - om. Natalia
9. 4v at-o Okun - om. Odeya
Tulokset: 5-3-8-4-9-2-1-7-6

#3 allowance 9f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 3v don-t Barabul'ka - om. Anarchy
2. 3v at-o Matvey - om. Natalia
3. 5v at-t Suheyla IY - om. Taija
4. 3v at-t Ekaterina - om. Natalia
5. 3v at-o Radimir Vlad - om. Dimma
Tulokset: 2-4-3-5-1

#4 allowance 15f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 5v at-o Dizhur - om. Odeya
2. 6v at-o Lvov - om. Odeya
3. 4v at-t Lagunov Pelageya - om. Natalia
4. 5v at-t Inna IY - om. Taija
5. 4v don-o Dezik - om. Anarchy
6. 4v at-o Lagunov Avraam - om. sandi
Tulokset: 2-3-1-4-5-6

#5 G3 15f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 6v at-t Sakhzr - om. Odeya
2. 4v don-o Groznyi - om. Anarchy
3. 5v at-t Jatzuba Nouvel - om. Odeya
4. 4v at-t Lagunov Rimma - om. sandi
5. 7v at-t Anita - om. Taija
Tulokset: 5-4-3-2-1

#6 G2 15f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 5v at-o Zaltsman - om. Odeya
2. 4v at-t Steffi S - om. sandi
3. 5v tersk-o Rostislav BW - om. Dimma
4. 7v at-o Adnan IY - om. Taija
Tulokset: 1-4-3-2

#7 G2 Gin Akim Handicap (Russian Cup Distance prep) 19f D, 4-8yo R4 open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 8v at-o Zholdin - om. Odeya
2. 5v at-o Hartung - om. Odeya
3. 4v at-o Vural IY - om. Dimma
4. 4v at-o Bratislava S - om. sandi
5. 7v at-t Annagul IY - om. Taija
6. 4v tersk-o Radyamir BW - om. Natalia
Tulokset: 3-1-4-5-2-6

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!