LJ - laukkakilpailu

Aika 16.08.2017 / CAS 47 (heinäkuu)
Ilmoittautuminen 15.08.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 5f T, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 8f T, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 5f T, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 8f T, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 7f T, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G2 7f T, 2-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#7 G2 Giana Get Red RR Stakes (Breeders' Cup Classic prep) 10f D, 3-8yo R1 open || 100000 - 60000 - 40000 - 20000 - 10000 v€
#8 G2 Rio Supreme Stakes (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 7f D, 3-8yo R1 F&M || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
#9 G2 Graham Greene GA Stakes (Breeders' Cup Marathon prep) 15f D, 3-8yo R1 open || 125000 - 75000 - 50000 - 25000 - 12500 v€

Tulokset

#1 maiden 5f T, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 2v xx-o Reality Strikes - om. tirppa
2. 2v xx-t Phaenna - om. Natalia
3. 2v xx-o Shaky Sombrero - om. Nerita
4. 2v xx-t Selfie Game BW - om. Dimma
5. 2v xx-o Donut Hate - om. Nerita
6. 2v xx-t Thaleia - om. Natalia
7. 2v xx-o Wisdom Tooth - om. Pokeri
8. 2v xx-o Even Potential PRG - om. Odeya
9. 4v xx-o Ultimate Risk - om. Anarchy
10. 2v xx-o Long Lost Lands - om. tirppa
11. 3v xx-o Rolling Code IYR - om. Taija
12. 2v xx-o High Target - om. Pokeri
Tulokset: 11-4-9-6-5-10-7-2-12-8-1-3

#2 maiden 8f T, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 2v xx-o Loco For Locopops - om. Nerita
2. 2v xx-t Pink Lemonade - om. Nerita
3. 2v xx-o Panda Squad - om. tirppa
4. 2v xx-o Haunter - om. Jemiina
5. 2v xx-o Jazzman - om. Pokeri
6. 2v xx-o Just A Second - om. Pokeri
7. 3v xx-t Ink Owl CTB - om. Anarchy
8. 2v xx-o Night Knight - om. Jere
9. 2v xx-t Wain's Vulpix - om. Jemiina
10. 2v xx-o Achaius - om. Natalia
11. 2v xx-o Crymeariver BW - om. Dimma
12. 2v xx-o Tanning Lines - om. tirppa
13. 3v xx-t Endorphin IYR - om. Taija
14. 2v xx-o Alberic - om. Natalia
Tulokset: 11-13-2-9-5-8-1-12-3-14-10-6-4-7

#3 allowance 5f T, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 2v xx-o Siegfried - om. Natalia
2. 2v xx-o Zyphuros - om. Natalia
3. 2v xx-o Wild At Heart - om. Nerita
4. 2v xx-o Cadwell - om. Nerita
5. 2v xx-o Checkout - om. ScrewDriver
Tulokset: 1-3-4-2-5

#4 allowance 8f T, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 2v xx-t That Sinking Feeling - om. Taciturn
2. 2v xx-t Zodiac Princess - om. ScrewDriver
3. 2v xx-o Cavalry Gauntlet - om. Taciturn
4. 2v xx-t Ixchel - om. Natalia
5. 2v xx-o Timeflies - om. Nerita
6. 2v xx-o Hyperiotic - om. tirppa
7. 5v xx-t Lips of Deceit - om. Taija
8. 3v xx-o Affordable - om. Anarchy
9. 3v xx-o Otherwatch - om. Enni
10. 2v xx-o Virtual Reality - om. ScrewDriver
11. 2v xx-o Element - om. Jere
12. 2v xx-o Oceans - om. Nerita
13. 2v xx-t Iokaste - om. Natalia
14. 2v xx-o Doyouhearthat - om. Dimma
Tulokset: 2-7-6-9-4-11-13-5-1-3-12-14-8-10

#5 G3 7f T, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v xx-o Unfaithful - om. Jere
2. 6v xx-t Bouncy Bounce - om. Taija
3. 8v xx-o Go West Sands - om. sandi
4. 2v xx-t For The Lovers - om. Nerita
5. 2v xx-o Silverhawk PRG - om. Dimma
6. 3v xx-t Weona Vista - om. Odeya
7. 2v xx-o Sarpedon - om. Natalia
8. 2v xx-o Henry Himself - om. Nerita
9. 3v xx-t Over The Rainbow - om. ScrewDriver
Tulokset: 2-7-5-8-3-1-4-9-6

#6 G2 7f T, 2-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 8v xx-o Scarpaccia - om. sandi
2. 2v xx-t Rio Rosa PRG - om. Odeya
3. 2v xx-t Urania - om. Natalia
4. 2v xx-t Paradisia - om. Nerita
5. 5v xx-t Lover Like Me BW - om. Taija
6. 2v xx-o Meteor Rain BW - om. Dimma
7. 2v xx-t Angada - om. Natalia
Tulokset: 5-2-7-1-3-6-4

#7 G2 Giana Get Red RR Stakes (Breeders' Cup Classic prep) 10f D, 3-8yo R1 open || 100000 - 60000 - 40000 - 20000 - 10000 v€
1. 8v xx-o Iron Age CTB - om. Dimma
2. 8v xx-t Dentelle - om. sandi
3. 7v xx-t Lola Lasagne IYR - om. Taija
4. 3v xx-t Hardline - om. Jere
5. 3v xx-o Quickdrop - om. Nerita
6. 3v xx-t Isy ZDV - om. Jere
7. 3v xx-t All The Way - om. ScrewDriver
Tulokset: 1-2-5-3-7-6-4

#8 G2 Rio Supreme Stakes (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 7f D, 3-8yo R1 F&M || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
1. 5v xx-t County Down BW - om. Dimma
2. 6v xx-t Next To Me - om. Milja H.
3. 8v xx-t Plushie - om. sandi
Tulokset: 2-3-1

#9 G2 Graham Greene GA Stakes (Breeders' Cup Marathon prep) 15f D, 3-8yo R1 open || 125000 - 75000 - 50000 - 25000 - 12500 v€
1. 4v xx-t Val D'orcia - om. Odeya
2. 5v xx-o Windsleeper 'B - om. Milja H.
3. 8v xx-o Long Story - om. sandi
4. 3v xx-o Daidalos - om. Natalia
5. 3v xx-t Paradox Song xx - om. Anarchy
Tulokset: 3-2-5-4-1

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!