PLJ - laukkakilpailu

Aika 27.05.2018 / CAS 50 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 26.05.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G2 Jonquil Sprint (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G1 Mic Adranes' Young Promises (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#8 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 6f T, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 3v r-t Juksulan Kimble - om. Nintsu
2. 4v wb-o Twm Griff - om. taffel
3. 5v wb-o Amlawdd Cowen - om. taffel
Tulokset: 1-2-3

#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v wb-t Arglwyddes Preece - om. taffel
2. 11v wb-o Anfarwol Cador - om. Suvi
3. 6v conn-o Mister Mister - om. Dimma
4. 4v wb-t Briallen Ina - om. sandi
Tulokset: 4-2-1-3

#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v lew-o Albreicht - om. Anarchy
2. 15v conn-t Zinerva Tirion - om. sandi
3. 8v wb-o Anfarwol Dyrian - om. Dimma
4. 4v hokk-o Haruki - om. Suvi
5. 4v wpb-t Nevett Tangwen - om. miivi
6. 6v wb-t Pengam Idella - om. Odeya
7. 6v wb-t Islwyn Wynne - om. taffel
Tulokset: 7-3-1-2-5-4-6

#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 4v conn-o Myron Ping - om. Odeya
2. 8v wb-o Anfarwol Brono - om. Dimma
3. 6v lew-o Plagiarisms Spottiest - om. Suvi
4. 7v conn-t Comedy Lady - om. Anarchy
5. 4v wb-t Gwlithen Bliven - om. taffel
6. 9v wb-t Anfarwol Ettyn - om. sandi
7. 4v conn-o Quinlan Ping - om. Odeya
8. 6v lew-o Derian Manfred - om. Anarchy
9. 10v wb-o Anfarwol Trodd - om. sandi
Tulokset: 8-9-6-3-1-4-7-5-2

#5 G2 Jonquil Sprint (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v conn-t Merryana Ping - om. Odeya
2. 4v wb-t Owena Rosser - om. taffel
3. 9v wb-o Anfarwol Cloudan - om. sandi
4. 9v wb-t Anfarwol Cadanna - om. sandi
5. 6v austrp-t Runaway Ace of Hearts - om. TuuliaT.
6. 5v wsp-o Mitcheltroy - om. Dimma
7. 4v wpb-o Gunter Cadellin - om. miivi
Tulokset: 1-3-2-7-5-6-4

#6 G1 Mic Adranes' Young Promises (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
4v wb-tamma Hafodyrynys - om. Dimma
4v wb-ori Trahaearn Marc - om. taffel
Peruttu!

#7 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 10v wb-t Anfarwol Mawrah - om. Dimma
2. 6v conn-o Diarmaid - om. miivi
3. 12v wb-t Anfarwol Maia - om. sandi
4. 6v austrp-o Hundreth Halo - om. TuuliaT.
5. 7v conn-o Quadrant Ping - om. Odeya
6. 7v wb-o Llanreithan Hanmer - om. Odeya
7. 9v wb-t Anfarwol Myrica - om. Suvi
8. 12v wb-o Anfarwol Nhybert - om. sandi
Tulokset: 8-4-3-5-6-1-7-2

#8 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 6f T, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 12v wb-t Anfarwol Germa - om. sandi
2. 12v wb-t Anfarwol Alma - om. sandi
3. 9v wb-o Anfarwol Phyrhus - om. Dimma
4. 6v conn-o Elton Ping - om. Odeya
5. 7v wb-o Baudwin Carys - om. Odeya
6. 5v wel-o Maddock - om. miivi
Tulokset: 3-2-4-1-5-6

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!