PLJ - laukkakilpailu

Aika 27.05.2018 / CAS 50 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 26.05.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 4f T, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 4f D, 4yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#8 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 7f D, 5-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 3v skyr-o Trachý - om. Suvi
2. 9v she-o Nips Can't Stop the Feeling - om. taffel
3. 5v bsp-o Hoarfrost - om. Nintsu
Tulokset: 1-2-3

#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v kb-t Pentrebach Kay - om. Nintsu
2. 6v she-o Edrington Kael - om. Odeya
3. 4v kb-o Druidstone Gawain - om. Nintsu
4. 4v wa-t Cyfarthfa Blodwen - om. Dimma
5. 5v wa-t Shedynen - om. miivi
6. 4v wa-o Mabon Galahad - om. miivi
7. 8v bsp-o Jinx Kookily - om. Suvi
Tulokset: 3-4-7-5-1-2-6

#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v kb-t Swancott Berry - om. Nintsu
2. 5v amshe-o Allenspark Axel - om. TuuliaT.
3. 6v wa-t Carn Myfanwy - om. Odeya
4. 4v she-t Belladon - om. Suvi
5. 5v wa-t Ddadlau - om. miivi
6. 7v kb-o Blayney Aston - om. Nintsu
7. 7v she-o Professor X - om. miivi
8. 5v amshe-t Norwood Leylah - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-7-3-1-4-6-5-8

#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 6v wa-t Anfarwol Duckr - om. sandi
2. 7v bsp-o Mister Handsome - om. Nintsu
3. 12v wa-t Nira Sadira - om. taffel
4. 8v wa-t Anfarwol Siger - om. sandi
Tulokset: 3-4-1-2

#5 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v wa-o Creadur - om. miivi
2. 5v wa-o Organeb - om. miivi
3. 4v she-o Effin Magic - om. taffel
4. 7v bsp-o Spot the Dot - om. Nintsu
5. 11v she-o Osaka Mist - om. Suvi
6. 5v bsp-o Aedd Beedle - om. Nintsu
7. 7v she-t Witmore Ophelia - om. Odeya
Tulokset: 3-5-7-2-1-4-6

#6 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 4f T, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v she-o Centennial - om. Milja H.
2. 9v bsp-o Pearson Telyn - om. Nintsu
3. 7v wa-o Mynach Coedwallider - om. Odeya
4. 11v she-t Jellybean Anf - om. sandi
5. 11v she-t Zucchini Anf - om. sandi
6. 8v kb-o Aiken of Kilbrien - om. Nintsu
7. 5v bsp-t Talacharn Delia - om. miivi
8. 7v bsp-t Dunhurst Cassidy - om. TuuliaT.
9. 5v wa-t Creiddylad Lysanor - om. miivi
Tulokset: 4-9-2-6-3-7-5-8-1

#7 G1 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 4f D, 4yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v she-t Palma Anf - om. sandi
2. 4v bsp-t Got the Giggles - om. Suvi
3. 4v wa-t Anfarwol Daria - om. sandi
4. 4v she-o You Wish - om. Dimma
Tulokset: 1-2-4-3

#8 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 7f D, 5-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 7v she-o Spider Slayer - om. taffel
2. 50v bsp-t Cil Mabel - om. Nintsu
3. 9v bsp-o Lord Marmelade - om. Nintsu
4. 11v bsp-t Norse Gaes - om. Suvi
5. 5v she-t Don't You Dare - om. miivi
6. 10v wa-o Anfarwol Hofar - om. sandi
7. 10v wa-t Wallgofddyn - om. sandi
8. 5v she-o Little Insane - om. miivi
9. 7v she-t Ellerby Cimla - om. Odeya
Tulokset: 9-7-4-1-8-6-3-5-2

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!