PLJ - laukkakilpailu

Aika 27.05.2018 / CAS 50 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 26.05.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji risueste
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f T 3 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f T 3 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 4f T 3 estettä, 5-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 4f T 3 estettä, 5-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G1 Traumatia Marathon Chase (Ponybreeders' Cup Steeplechase prep) 10f T 8 estettä, 6-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G1 Mud Hop by Longspur's Dargan (Ponybreeders' Cup Dirt Special prep) 6f D 5 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 (Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Tiara prep) 8f T 7 estettä, 5-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#8 G1 (Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Crown prep) 8f T 7 estettä, 5-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f T 3 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 11v wb-t Anfarwol Tuis - om. sandi
2. 8v konik-t Jagna - om. Nintsu
3. 11v wb-o Anfarwol Trewyn - om. sandi
4. 4v wb-o Goreu Jones - om. taffel
5. 4v hokk-t Yuko - om. Suvi
6. 8v konik-o Piotr - om. Nintsu
7. 6v austrp-o Hoodwicked - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-7-6-5-4-3-2

#2 allowance 4f T 3 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v wb-o Cambree Iwan - om. Milja H.
2. 7v conn-o Harcher Mac Ćarthaigh - om. Anarchy
3. 7v wb-o Anfarwol Darylis - om. Anarchy
4. 6v austrp-o Wonderzombie - om. TuuliaT.
5. 7v wb-t Kynwal Aphowell - om. Odeya
6. 6v austrp-o Oasis - om. TuuliaT.
7. 10v wb-t Anfarwol Gwennoi - om. Dimma
8. 5v r-t Slew Of Lush - om. Suvi
9. 8v konik-o Bazyli - om. Nintsu
10. 6v conn-t Twenty-Eleven - om. miivi
11. 5v wb-t Mynegiannol - om. miivi
12. 5v wb-t Gryphon Cloyd - om. Milja H.
13. 8v konik-t Wiola - om. Nintsu
Tulokset: 11-4-3-10-1-6-12-7-8-5-13-2-9

#3 G3 4f T 3 estettä, 5-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 12v wb-o Anfarwol Tremery - om. Milja H.
2. 11v wb-o Anfarwol Masdon - om. sandi
3. 7v wpb-t Champagne Bubbles - om. taffel
4. 5v r-o Snapple - om. Suvi
5. 6v conn-t Sadhbh - om. Anarchy
6. 5v wb-t Ysbrydoli - om. miivi
7. 5v wel-t Cordelia - om. miivi
8. 6v austrp-o Marshall Matters - om. TuuliaT.
9. 8v conn-o Adair Ping - om. Odeya
10. 11v wb-o Anfarwol Bawen - om. sandi
11. 10v wb-t Anfarwol Beneth - om. Dimma
Tulokset: 3-4-9-8-11-7-5-2-6-10-1

#4 G2 4f T 3 estettä, 5-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 5v wb-o Carwyn Arthur - om. taffel
2. 11v wb-t Anfarwol Betan - om. sandi
3. 8v wb-o Anfarwol Bêrwen - om. Dimma
4. 11v wb-o Anfarwol Caton - om. sandi
5. 6v conn-t Isabel Ó Ceallacháin - om. Anarchy
Tulokset: 1-4-5-2-3

#5 G1 Traumatia Marathon Chase (Ponybreeders' Cup Steeplechase prep) 10f T 8 estettä, 6-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 12v wb-t Anfarwol Cattys - om. Dimma
2. 7v wel-o Monster Fight - om. Anarchy
3. 6v conn-t Amaryllis Ping - om. Odeya
4. 6v conn-t Muirenn - om. miivi
5. 13v wb-o Anfarwol Trebis - om. sandi
6. 13v wb-t Anfarwol Eva - om. sandi
7. 6v conn-o Dagda - om. miivi
Tulokset: 2-6-4-3-7-1-5

#6 G1 Mud Hop by Longspur's Dargan (Ponybreeders' Cup Dirt Special prep) 6f D 5 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 7v wb-t Ifanna - om. miivi
2. 8v wb-o Druidston Gamon - om. Odeya
3. 13v wb-t Anfarwol Catta - om. sandi
4. 7v wb-t Anfarwol Peneda - om. Dimma
5. 6v wb-t Islwyn Elinor - om. taffel
6. 13v wb-o Anfarwol Bali - om. sandi
7. 7v conn-t Moaning Myrtle - om. miivi
Tulokset: 1-7-5-3-2-4-6

#7 G1 (Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Tiara prep) 8f T 7 estettä, 5-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v wb-t Trent Hermit - om. Milja H.
2. 13v wb-t Anfarwol Genny - om. sandi
3. 13v wb-t Anfarwol Llawra - om. sandi
4. 7v conn-t Elektra - om. miivi
5. 8v wb-t Eiriana - om. miivi
6. 12v wb-t Anfarwol Ffynn - om. Dimma
Tulokset: 6-4-1-3-5-2

#8 G1 (Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Crown prep) 8f T 7 estettä, 5-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 7v wb-o Medraut - om. miivi
2. 13v wb-o Anfarwol Trenair - om. sandi
3. 8v wb-o Evrawg - om. miivi
4. 13v wb-o Anfarwol Trevere - om. sandi
5. 10v conn-o Blanchard Lorcan - om. Odeya
6. 11v wb-o Anfarwol Gorwen - om. Dimma
Tulokset: 2-5-1-3-4-6

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!