PLJ - laukkakilpailu

Aika 25.05.2018 / CAS 50 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 24.05.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 8f D, 4-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 Swanton Glory Race (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 8f D, 4-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#8 G1 Jovanka of Pendus Special (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
4v wb-ori Twm Griff - om. taffel
6v wb-tamma Islwyn Ceri - om. taffel
Peruttu!

#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v wb-t Arglwyddes Preece - om. taffel
2. 4v wb-o Oliver Marc - om. sandi
3. 6v conn-o Mister Mister - om. Dimma
4. 4v wb-t Briallen Ina - om. sandi
Tulokset: 2-4-3-1

#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 6v conn-t Lavernock Heylyn - om. Odeya
2. 4v wpb-t Nevett Tangwen - om. miivi
3. 9v wb-o Anfarwol Roppyn - om. sandi
4. 6v wb-t Pengam Idella - om. Odeya
5. 6v conn-t Serial Shopper - om. Dimma
6. 9v wb-t Anfarwol Rhosydd - om. sandi
7. 4v wb-t Owena Rosser - om. taffel
Tulokset: 7-6-5-1-3-4-2

#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 6v conn-o Psychedelic Scene - om. Dimma
2. 9v wb-o Anfarwol Cloudan - om. sandi
3. 12v wb-o Nips Leander - om. taffel
4. 8v wb-o Anfarwol Cerberus - om. sandi
Tulokset: 1-2-4-3

#5 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 8f D, 4-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v conn-o Crossenny Gaius - om. Odeya
2. 5v wsp-o Mitcheltroy - om. Dimma
3. 6v austrp-o Hundreth Halo - om. TuuliaT.
4. 10v wb-o Anfarwol Trodd - om. sandi
5. 9v wb-o Anfarwol Altar - om. sandi
Tulokset: 3-5-4-1-2

#6 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v wpb-o Gunter Cadellin - om. miivi
2. 4v conn-o Quinlan Ping - om. Odeya
3. 4v conn-o Myron Ping - om. Odeya
4. 4v wb-t Hafodyrynys - om. Dimma
Tulokset: 4-2-3-1

#7 G1 Swanton Glory Race (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 8f D, 4-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 12v wb-t Anfarwol Maia - om. sandi
2. 6v austrp-t Runaway Ace of Hearts - om. TuuliaT.
3. 12v wb-t Anfarwol Germa - om. sandi
4. 7v conn-t Melodia Ping - om. Odeya
5. 7v wb-t Chwilog Kidwelly - om. Odeya
6. 7v wb-t Anfarwol Adainna - om. Dimma
7. 6v wb-t Islwyn Glesni - om. taffel
Tulokset: 6-7-1-4-3-2-5

#8 G1 Jovanka of Pendus Special (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 11v conn-t Lightsinger - om. Odeya
2. 6v conn-o Diarmaid - om. miivi
3. 6v conn-o Eoghan Finnbar KIN - om. Dimma
4. 12v wb-t Anfarwol Alma - om. sandi
5. 5v wel-o Maddock - om. miivi
6. 12v wb-o Anfarwol Nhybert - om. sandi
7. 4v wb-o Trahaearn Marc - om. taffel
Tulokset: 3-7-4-2-6-1-5

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!