PLJ - laukkakilpailu

Aika 23.05.2018 / CAS 50 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 22.05.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji risueste
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f T 3 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f T 3 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 4f T 3 estettä, 5-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 4f T 3 estettä, 5-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G1 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star Jumper prep) 6f T 6 estettä, 5yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G1 (Ponybreeders' Cup Mini Jump prep) 2f T 1 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 Belladonna Mic Nationals (Ponybreeders' Cup Steeplechase prep) 10f T 8 estettä, 6-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#8 G1 Ambrosius' Beach Run (Ponybreeders' Cup Dirt Special prep) 6f D 5 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f T 3 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v rp-o New Rules - om. miivi
2. 4v conn-t Tramatica Ping - om. Dimma
3. 4v wb-o Cadell Trevor - om. taffel
4. 4v wb-o Goreu Jones - om. taffel
5. 11v wb-o Anfarwol Detor - om. sandi
6. 11v wb-t Anfarwol Herma - om. sandi
7. 5v wsp-t Clementine - om. miivi
8. 6v wb-t Anfarwol Ceri - om. Emma
9. 6v austrp-o Hoodwicked - om. TuuliaT.
Tulokset: 7-5-2-9-6-1-8-4-3

#2 allowance 4f T 3 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 10v wb-t Anfarwol Gwennoi - om. Dimma
2. 5v wb-t Mynegiannol - om. miivi
3. 5v wb-o Amlawdd Cowen - om. taffel
4. 7v austrp-t Topanga - om. TuuliaT.
5. 7v wb-o Ffug Peredur - om. Anarchy
6. 5v wb-t Cinio - om. Milja H.
7. 5v wb-t Gryphon Cloyd - om. Milja H.
8. 6v austrp-t Urban Huntress - om. TuuliaT.
9. 5v wb-t Fioled Lyn - om. taffel
10. 7v wb-t Kynwal Aphowell - om. Odeya
11. 7v wb-o Anfarwol Darylis - om. Anarchy
12. 5v wb-t Ysbrydoli - om. miivi
Tulokset: 12-11-2-10-4-5-3-1-7-9-8-6

#3 G3 4f T 3 estettä, 5-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 7v wpb-t Champagne Bubbles - om. taffel
2. 6v conn-t Sadhbh - om. Anarchy
3. 12v wb-o Anfarwol Tremery - om. Milja H.
4. 11v wb-o Anfarwol Abere - om. sandi
5. 6v austrp-o Marshall Matters - om. TuuliaT.
6. 5v wel-t Cordelia - om. miivi
7. 5v conn-t Cadenza Ping - om. Odeya
8. 5v wb-o Carwyn Arthur - om. taffel
9. 6v rp-t Too Good At Goodbyes - om. miivi
10. 11v wb-o Anfarwol Aberin - om. sandi
11. 12v wb-t Anfarwol Effin - om. Dimma
Tulokset: 10-7-5-4-9-6-2-11-1-3-8

#4 G2 4f T 3 estettä, 5-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 9v conn-t Ryers Dympna - om. Odeya
2. 12v wb-o Anfarwol Tredogan - om. sandi
3. 9v wb-o Anfarwol Racham - om. Dimma
4. 6v wb-t Islwyn Elinor - om. taffel
5. 12v wb-t Anfarwol Trinna - om. sandi
Tulokset: 5-1-4-3-2

#5 G1 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star Jumper prep) 6f T 6 estettä, 5yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
5v wb-ori Anfarwol Grigor - om. Emma
Peruttu!

#6 G1 (Ponybreeders' Cup Mini Jump prep) 2f T 1 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 13v wb-o Anfarwol Trebis - om. sandi
2. 11v wb-t Anfarwol Mabyn - om. Dimma
3. 13v wb-t Anfarwol Herys - om. sandi
4. 8v wb-t Eheubryd Beddoe - om. Odeya
5. 7v conn-t Moaning Myrtle - om. miivi
6. 7v wb-t Ifanna - om. miivi
Tulokset: 3-1-4-2-6-5

#7 G1 Belladonna Mic Nationals (Ponybreeders' Cup Steeplechase prep) 10f T 8 estettä, 6-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 7v wb-o Medraut - om. miivi
2. 12v wb-t Anfarwol Cattys - om. Dimma
3. 13v wb-t Anfarwol Eva - om. sandi
4. 7v conn-t Elektra - om. miivi
5. 13v wb-o Anfarwol Jedy - om. sandi
6. 6v conn-t Amaryllis Ping - om. Odeya
7. 7v wel-o Monster Fight - om. Anarchy
Tulokset: 5-4-6-1-2-3-7

#8 G1 Ambrosius' Beach Run (Ponybreeders' Cup Dirt Special prep) 6f D 5 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 8v wb-t Eiriana - om. miivi
2. 13v wb-o Anfarwol Skelyn - om. sandi
3. 13v wb-t Anfarwol Catta - om. sandi
4. 8v wb-o Druidston Gamon - om. Odeya
5. 8v wb-o Evrawg - om. miivi
6. 15v wb-t Anfarwol Glêni - om. taffel
7. 8v wb-o Anfarwol Zaed - om. Dimma
Tulokset: 4-5-1-3-7-6-2

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!