PLJ - laukkakilpailu

Aika 23.05.2018 / CAS 50 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 22.05.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G1 Bejeweled Anf's Toddlers & Tiaras (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G1 Nips Emerald Challenge (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#8 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 6f T, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
4v wb-ori Twm Griff - om. taffel
5v wb-tamma Arglwyddes Preece - om. taffel
Peruttu!

#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v wb-t Gwalchmei Gwyn - om. taffel
2. 7v conn-t Brighid - om. sandi
3. 6v conn-o Mister Mister - om. Dimma
4. 7v conn-t Sadhb - om. sandi
5. 4v wb-t Owena Rosser - om. taffel
Tulokset: 5-2-4-1-3

#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v wpb-t Nevett Tangwen - om. miivi
2. 8v conn-o Aengus Cian - om. sandi
3. 15v conn-t Zinerva Tirion - om. sandi
4. 8v wb-o Anfarwol Dyrian - om. Dimma
5. 4v conn-t Sherrie Ping - om. Odeya
6. 6v wb-t Islwyn Wynne - om. taffel
7. 5v conn-o Cold Blood Anf - om. Emma
Tulokset: 5-1-4-6-3-2-7

#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 6v conn-t Clídna - om. miivi
2. 7v conn-t Comedy Lady - om. Anarchy
3. 6v austrp-o Hundreth Halo - om. TuuliaT.
4. 6v conn-t Merryana Ping - om. Odeya
5. 9v wb-t Anfarwol Cadwent - om. sandi
6. 4v wpb-o Gunter Cadellin - om. miivi
7. 4v wb-t Gwlithen Bliven - om. taffel
8. 9v wb-t Anfarwol Delara - om. sandi
9. 6v lew-o Derian Manfred - om. Anarchy
10. 6v conn-o Psychedelic Scene - om. Dimma
Tulokset: 1-4-7-2-9-3-10-8-6-5

#5 G1 Bejeweled Anf's Toddlers & Tiaras (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
4v wb-ori Trahaearn Marc - om. taffel
Peruttu!

#6 G1 Nips Emerald Challenge (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v austrp-t Runaway Ace of Hearts - om. TuuliaT.
2. 12v wb-o Anfarwol Garant - om. sandi
3. 6v conn-o Eoghan Finnbar KIN - om. Dimma
4. 9v wb-t Nira Rhyddhad - om. taffel
5. 5v conn-o Blast Ping - om. Odeya
6. 12v wb-t Anfarwol Germa - om. sandi
7. 8v conn-t Aislinn Báirbre - om. Anarchy
8. 8v lew-o Clausholms Hedwig - om. Anarchy
Tulokset: 2-7-8-5-4-3-6-1

#7 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 12v wb-o Anfarwol Nhybert - om. sandi
2. 5v conn-t Fabulous Ping - om. Odeya
3. 6v conn-o Diarmaid - om. miivi
4. 6v wb-t Islwyn Glesni - om. taffel
5. 10v wb-t Anfarwol Mawrah - om. Dimma
6. 12v wb-t Anfarwol Rhosie - om. sandi
Tulokset: 6-4-5-1-3-2

#8 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 6f T, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 9v wb-o Anfarwol Phyrhus - om. Dimma
2. 13v wb-o Anfarwol Dilwyn - om. Emma
3. 12v wb-o Anfarwol Enigon - om. sandi
4. 6v conn-o Elton Ping - om. Odeya
5. 12v wb-t Anfarwol Maia - om. sandi
6. 5v wel-o Maddock - om. miivi
Tulokset: 3-6-5-2-4-1

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!