PLJ - laukkakilpailu

Aika 23.05.2018 / CAS 50 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 22.05.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G1 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 4f D, 4yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G1 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 7f D, 5-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#8 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 4f T, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
13v she-ori Poseidon Nips - om. taffel
13v she-tamma Nira Sirmiq - om. taffel
Peruttu!

#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v she-o Backus Jerred - om. Odeya
2. 5v wa-t Clayton Pennant - om. sandi
3. 4v she-t Serena - om. Dimma
4. 6v she-t Bozephe - om. Milja H.
5. 5v wa-t Lleu Wallog - om. sandi
6. 5v amshe-t Norwood Leylah - om. TuuliaT.
Tulokset: 5-1-2-3-4-6

#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 5v amshe-o Allenspark Axel - om. TuuliaT.
2. 7v wa-t Sandbrook Mya - om. sandi
3. 5v she-o My Wife's Raw Science - om. taffel
4. 6v she-o Bachus Falit - om. Odeya
5. 7v wa-t Harddwch Felltigedig - om. sandi
Tulokset: 3-4-1-5-2

#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 8v wa-t Anfarwol Siger - om. sandi
2. 5v she-t Candy Brisket - om. taffel
3. 7v wa-o Anfarwol Llary - om. sandi
4. 6v wa-o Geddings Lleo - om. Odeya
Tulokset: 3-1-4-2

#5 G1 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 4f D, 4yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v wa-o Anfarwol Bandra - om. sandi
2. 4v wa-t Anfarwol Daria - om. sandi
3. 4v she-o You Wish - om. Dimma
Tulokset: 1-2-3

#6 G1 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 8v wa-o Anfarwol Horrow - om. Dimma
2. 9v wa-o Nips Madoc - om. taffel
3. 11v she-t Jellybean Anf - om. sandi
4. 11v she-t Zucchini Anf - om. sandi
Tulokset: 1-3-2-4

#7 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 7f D, 5-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 7v she-t Ellerby Cimla - om. Odeya
2. 10v wa-o Nips Jeffries - om. taffel
3. 10v wa-o Anfarwol Mervyn - om. Emma
4. 10v wa-t Anfarwol Bramba - om. sandi
5. 11v wa-o Anfarwol Carry - om. sandi
Tulokset: 4-3-5-2-1

#8 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 4f T, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 9v she-o Kernel Anf - om. sandi
2. 7v wa-o Mynach Coedwallider - om. Odeya
3. 9v she-o Javabean Anf - om. sandi
4. 10v she-o Nips Apollyon - om. taffel
5. 6v she-o Centennial - om. Milja H.
Tulokset: 1-3-5-4-2

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!