PLJ - laukkakilpailu

Aika 11.05.2018 / CAS 50 (syyskuu)
Ilmoittautuminen 10.05.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 3f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 3f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 3f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 4f D, 4yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G2 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 7f D, 5-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
5v amshe-tamma Norwood Leylah - om. TuuliaT.
9v she-ori Nips Wookumbeans - om. taffel
Peruttu!

#2 allowance 3f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v amshe-o Allenspark Axel - om. TuuliaT.
2. 6v she-o Bachus Falit - om. Odeya
3. 5v wa-t Shedynen - om. miivi
4. 6v wa-t Carn Myfanwy - om. Odeya
5. 5v wa-o Ffenomen - om. miivi
6. 4v wa-o Hirwaen Llanon - om. Dimma
7. 7v bsp-o Caius Martius - om. Anarchy
8. 4v she-t Little Miss Tuesday Hops - om. taffel
Tulokset: 1-8-5-7-3-2-6-4

#3 G3 3f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 5v she-t Spanwan - om. miivi
2. 4v she-o Jessw - om. taffel
3. 6v wa-t Nantyglo - om. Odeya
4. 7v she-t Witmore Ophelia - om. Odeya
5. 5v she-o Agent Brand - om. miivi
Tulokset: 3-5-1-2-4

#4 G2 3f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 6v she-t Ivantes - om. sandi
2. 11v she-o Baroks Cupid Cookie - om. sandi
3. 9v she-o Nips Crimson Hunter - om. taffel
Tulokset: 2-1-3

#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 4f D, 4yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v she-t Palma Anf - om. sandi
2. 4v she-o You Wish - om. Dimma
3. 4v she-o Effin Magic - om. taffel
4. 4v wa-o Anfarwol Bandra - om. sandi
Tulokset: 1-2-4-3

#6 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v she-t Lanham Nabila - om. Odeya
2. 5v she-o Little Insane - om. miivi
3. 7v wa-t Prif Gymeriad - om. sandi
4. 6v she-o Crimson Mask - om. taffel
5. 6v wa-t Anfarwol Duckr - om. sandi
Tulokset: 3-2-1-5-4

#7 G2 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 7f D, 5-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 7v she-o Marchand Ramsey - om. Odeya
2. 5v bsp-t Talacharn Delia - om. miivi
3. 5v she-t Candy Brisket - om. taffel
4. 8v wa-t Anfarwol Siger - om. sandi
5. 8v wa-o Anfarwol Robie - om. sandi
Tulokset: 2-5-1-3-4

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!