PLJ - laukkakilpailu

Aika 11.08.2017 / CAS 47 (kesäkuu)
Ilmoittautuminen 10.08.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 3f D, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 maiden 5f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#4 allowance 3f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#5 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#6 G3 3f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#7 G3 5f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#8 G2 Jonquil Sprint (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#9 G2 Nira Akira Tiara Chase (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 8f D, 4-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#10 G2 Mighty Major Regal Challenge (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 8f D, 4-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 3f D, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v wb-o Cayo Nest - om. miivi
2. 4v wb-o Llanreithan Hanmer - om. Odeya
3. 3v conn-t Bikinis & Martinis - om. Nerita
4. 3v conn-t Banana Almond Blonde - om. Nerita
5. 4v conn-t Mídhaonna - om. miivi
6. 4v wb-o Teifion - om. miivi
7. 4v conn-o Harding Ó Caiside - om. Anarchy
8. 4v conn-o Garrison Fainín - om. Anarchy
9. 4v conn-o Bancroft Ó Díomasaigh - om. Anarchy
10. 3v conn-t Avokado Bravado - om. Nerita
11. 4v wb-t Anfarwol Armais - om. sandi
Tulokset: 2-1-11-4-6-7-8-9-5-3-10

#2 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v lew-o Clausholms Wirrrn - om. Anarchy
2. 6v wb-t Moana's Bisquit - om. Nintsu
3. 5v lew-t Clausholms Laccadiva - om. Anarchy
4. 4v wb-o Dremidydd - om. miivi
5. 3v conn-t Shimmer Me Pretty - om. Nerita
6. 4v wb-t Meical - om. Odeya
7. 4v wb-o Caledfwlch - om. miivi
8. 5v rp-o Volouhar - om. Loci
9. 5v rp-o Juiger - om. Loci
10. 3v conn-t Let Them Eat Cake - om. Nerita
11. 5v lew-t Clausholms Hufflepuff - om. Anarchy
12. 3v conn-t Don't Call Me Peachy - om. Nerita
13. 4v wb-o Gruddyeu - om. miivi
Tulokset: 6-3-9-10-4-12-5-8-7-13-2-1-11

#3 maiden 5f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v conn-o Beaumont Ó Domhnaill - om. Anarchy
2. 3v conn-o We Liming - om. Nerita
3. 8v wb-t Anfarwol Llanna - om. sandi
4. 3v conn-o Psychedelic Scene - om. Nerita
5. 5v lew-o Clausholms Hedwig - om. Anarchy
6. 4v wb-t Meinwen - om. miivi
7. 5v conn-o Baldrick Ó Cuana - om. Anarchy
8. 3v conn-o Yellin' Yellow - om. Nerita
9. 4v wb-t Mairwen - om. miivi
10. 4v wb-t Ifanna - om. miivi
11. 3v conn-o Elton Ping - om. Odeya
Tulokset: 4-3-7-10-6-11-5-9-8-1-2

#4 allowance 3f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v conn-o Macaroon Swoon - om. Nerita
2. 4v wb-t Gwennalarch - om. miivi
3. 6v wpb-t Bitter-n-Sweet MPB - om. Nintsu
4. 4v wb-o Amhar Dee - om. Dimma
5. 4v wb-o Ffug Peredur - om. miivi
6. 4v conn-o Ice Breaker - om. Nerita
Tulokset: 3-5-6-2-1-4

#5 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v conn-o Raakem Jakob - om. Loci
2. 4v conn-t Belle Ping - om. Dimma
3. 4v wb-o Huarwar - om. miivi
4. 5v conn-t Aislinn Báirbre - om. Anarchy
5. 6v wpb-o Raw Coffee MPB - om. Nintsu
6. 5v wb-o Yn Aes At - om. miivi
7. 4v conn-t Caoimhe Cathleen - om. Anarchy
8. 4v conn-t Merletta - om. Nerita
9. 6v wpb-t French Special MPB - om. Nintsu
Tulokset: 4-3-2-9-7-5-1-8-6

#6 G3 3f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v wb-o Gwalchmei - om. miivi
2. 8v wb-o Anfarwol Dackon - om. sandi
3. 13v wpb-t Elizabeth Dahlia AD - om. Dimma
4. 6v wpb-o Winningmood MPB - om. Nintsu
5. 7v conn-o Shaldorn Merle - om. Odeya
6. 6v wpb-o Storyteller MPB - om. Nintsu
7. 6v conn-t Whitworth Elva - om. Odeya
Tulokset: 1-5-7-3-2-4-6

#7 G3 5f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 6v wpb-t Snowholic MPB - om. Nintsu
2. 5v conn-o Elite Ping - om. Dimma
3. 8v wb-o Anfarwol Delwydd - om. sandi
4. 4v conn-t Emira Ping - om. Odeya
Tulokset: 4-3-1-2

#8 G2 Jonquil Sprint (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 10v wb-t Anfarwol Gerrit - om. sandi
2. 12v wb-t Anfarwol Celi - om. Milja H.
3. 8v conn-t Lightsinger - om. Odeya
4. 7v wb-o Goramser - om. Milja H.
5. 11v wb-t Anfarwol Ceraf - om. Natalia
6. 5v conn-t A.D. Fortunate Heart - om. Anarchy
Tulokset: 2-5-6-1-4-3

#9 G2 Nira Akira Tiara Chase (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 8f D, 4-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 10v wb-t Anfarwol Caea - om. sandi
2. 4v conn-t Drunlynn Ping - om. Dimma
3. 11v wb-t Mitrim - om. Anarchy
4. 10v wb-t Anfarwol Folie - om. Odeya
5. 11v wb-t Anfarwol Valyria - om. Odeya
Tulokset: 1-3-2-4-5

#10 G2 Mighty Major Regal Challenge (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 8f D, 4-15yo R3 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 10v wb-o Anfarwol Gril - om. sandi
2. 10v wb-o Anfarwol Grisson - om. sandi
3. 8v conn-o Daimler - om. Odeya
Tulokset: 3-2-1

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!