PLJ - laukkakilpailu

Aika 11.08.2017 / CAS 47 (kesäkuu)
Ilmoittautuminen 10.08.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 2

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 2f D, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#4 allowance 2f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#5 allowance 3f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#6 G3 2f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#7 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#8 G2 Match of Divine Fabel (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#9 G2 Shiveh Stakes (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 6.5f D, 4-15yo R2 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#10 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 6.5f D, 4-15yo R2 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 2f D, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 3v kasp-o Amir - om. Anarchy
2. 3v kasp-o Rostam - om. Anarchy
3. 4v nf-o Macmillian v. Owlstreet - om. Loci
4. 4v dart-o Straight Up - om. Mirkku
5. 4v erisk-o Stantler v. Grunwall - om. sandi
6. 4v nf-t Botline Biscuit - om. miivi
7. 3v kasp-o Yussef - om. Anarchy
Tulokset: 1-3-7-6-5-2-4

#2 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v gr-o Fridtjof Göran - om. Anarchy
2. 3v kasp-o Maroun - om. Anarchy
3. 4v gr-t Fredrika V - om. Anarchy
4. 3v kasp-t Katayun - om. Odeya
5. 5v dart-o Aldwin - om. Loci
6. 5v dart-o Most Wanted - om. Mirkku
7. 4v exm-t Primcreek Marill - om. sandi
8. 5v nf-t The Target - om. miivi
Tulokset: 2-1-7-4-6-3-5-8

#3 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v kasp-o Candelario II - om. Anarchy
2. 5v gr-t Magiska - om. miivi
3. 6v nf-t Beyond Good and Evil - om. Mirkku
4. 3v dart-o Sonic Ping - om. Odeya
5. 5v kasp-t Malam - om. Anarchy
6. 4v dart-o Fenferr Raticate - om. sandi
7. 5v nf-t Possibly Me - om. miivi
8. 4v kasp-t Khorshid - om. Anarchy
Tulokset: 2-6-7-4-1-3-8-5

#4 allowance 2f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v gr-t Åsa-Mimosa - om. miivi
2. 4v kasp-o Golzar - om. Odeya
3. 10v kasp-o Rakhsh - om. Anarchy
4. 14v knn-t Egenda - om. Loci
5. 6v kasp-o Soheil Zand - om. Odeya
6. 4v nf-o Abingdon August - om. sandi
7. 4v gr-o Ulf-Gärdar - om. miivi
8. 4v nf-o Gerhardsson - om. miivi
Tulokset: 3-5-1-4-7-6-8-2

#5 allowance 3f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v nf-o Vanilla Venture - om. Loci
2. 4v erisk-t Blissey v. Wrandorf - om. sandi
3. 6v dart-t Rosamond - om. Odeya
4. 4v nf-t Salvodot - om. miivi
5. 4v nf-t Huntress - om. miivi
6. 4v gr-t Undwal Saga - om. Loci
7. 6v exm-t Gladwyn Myrtie - om. Odeya
8. 5v kasp-o Hàlakā̀ - om. Anarchy
9. 4v gr-t Gunnbritt - om. miivi
10. 7v nf-o Wooper - om. Mirkku
Tulokset: 2-3-5-1-9-7-6-10-4-8

#6 G3 2f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v knn-t Deheb - om. miivi
2. 5v dart-o Chadwick - om. Odeya
3. 5v sant-o Dorongan - om. Anarchy
4. 5v dart-o Unake - om. Loci
5. 4v dart-o Brigham Edwin - om. Odeya
Tulokset: 5-4-2-3-1

#7 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 12v nf-t Tarfall Tiffany - om. Loci
2. 4v kasp-o Ucuncu - om. Anarchy
3. 4v nf-t Royal Lady KIN - om. Dimma
4. 4v nf-o Eastmund - om. miivi
5. 7v kasp-o Kianoush - om. Odeya
6. 7v exm-o Baldon Dax - om. Odeya
Tulokset: 3-5-4-2-6-1

#8 G2 Match of Divine Fabel (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 13v dart-t Bomone - om. Loci
2. 5v nf-o Superpower - om. Dimma
3. 10v gr-t Älgens Karla - om. sandi
4. 12v dart-t Neydemi III - om. Loci
5. 6v dart-o Willoughby Upton - om. Odeya
Tulokset: 5-4-3-2-1

#9 G2 Shiveh Stakes (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 6.5f D, 4-15yo R2 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 7v kasp-t Dara Elaheh - om. Odeya
2. 4v sant-t Wayan Wibya - om. Dimma
3. 10v gr-t Älgens Carola - om. sandi
4. 12v dart-t Dirafia - om. Loci
5. 4v nf-t Midnight Princess - om. miivi
Tulokset: 4-1-3-5-2

#10 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 6.5f D, 4-15yo R2 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 9v dart-o Darrington - om. Odeya
2. 9v dart-o Padraigh - om. Odeya
3. 10v kasp-o Wonder Peewee - om. Anarchy
4. 4v huzul-o Klemens of Smithloch - om. Nintsu
5. 12v sant-o Mic Sandstorm - om. Anarchy
Tulokset: 4-1-2-3-5

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!