LJ - laukkakilpailu

Aika 17.05.2018 / CAS 50 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 16.05.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 14f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#4 allowance 14f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G2 14f D, 4-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#7 G1 Avrora Stakes (Paragon Plate Juvenile prep) 10f D, 3yo R4 open || 160000 - 96000 - 64000 - 32000 - 16000 v€
#8 G1 Paragon Turf Stakes (Paragon Plate Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
#9 G1 Ksana Stakes (Paragon Plate Mares prep) 10f D, 4-8yo R4 F&M || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
#10 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 5v at-t Judif - om. miivi
2. 3v tersk-o Timofei - om. TuuliaT.
3. 3v tersk-o Milomir - om. TuuliaT.
4. 3v at-o Marlen - om. sandi
5. 5v at-t Hriza - om. miivi
6. 3v at-o Milan - om. Dimma
Tulokset: 3-6-2-5-1-4

#2 maiden 14f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v tersk-o Vadik - om. Dimma
2. 6v at-o Farhan - om. miivi
3. 4v at-t Semiha - om. TuuliaT.
4. 6v at-o Ghalib - om. miivi
5. 4v tersk-t Alevtina - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-1-5-3-4

#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v at-o Diodor - om. miivi
2. 5v at-o Konon - om. sandi
3. 5v at-t Galína - om. miivi
4. 3v at-o Mahzun - om. TuuliaT.
5. 3v at-t Abstentja - om. Anarchy
6. 3v at-o Aybars - om. TuuliaT.
7. 3v at-o Eyjelik 'B - om. Dimma
Tulokset: 4-5-6-1-3-7-2

#4 allowance 14f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v turk-o Oh My - om. Dimma
2. 5v at-t Lera Luba - om. sandi
3. 5v at-o Toygar - om. TuuliaT.
4. 6v at-o Haamid - om. miivi
5. 6v at-o Hayder - om. miivi
Tulokset: 4-2-3-1-5

#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v at-t Buranly 'B - om. Dimma
2. 5v at-o Rubén - om. miivi
3. 5v at-o Tíhon - om. miivi
4. 6v turk-o Nikita Nikodim - om. sandi
Tulokset: 2-1-3-4

#6 G2 14f D, 4-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 7v turk-o Foka Fima - om. sandi
2. 6v at-o Avraam - om. miivi
3. 6v at-o Jevstrat - om. miivi
4. 4v tersk-o Oriel - om. TuuliaT.
5. 5v at-t Marina - om. Dimma
Tulokset: 1-4-5-3-2

#7 G1 Avrora Stakes (Paragon Plate Juvenile prep) 10f D, 3yo R4 open || 160000 - 96000 - 64000 - 32000 - 16000 v€
1. 3v at-t Angelina BW - om. Dimma
2. 3v at-o Rivel Parag - om. Odeya
3. 3v at-o Varakan S - om. sandi
Tulokset: 3-1-2

#8 G1 Paragon Turf Stakes (Paragon Plate Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 6v at-o Maalik - om. miivi
2. 8v at-o Karma S - om. sandi
3. 6v at-t Vassa - om. miivi
4. 4v tersk-o Jeirgif - om. TuuliaT.
5. 4v at-o Taras - om. TuuliaT.
6. 6v at-t Marazga - om. Odeya
7. 5v at-t Karmili S - om. Dimma
Tulokset: 1-3-2-4-6-5-7

#9 G1 Ksana Stakes (Paragon Plate Mares prep) 10f D, 4-8yo R4 F&M || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 6v at-t Kostina - om. miivi
2. 5v at-t Anisja - om. TuuliaT.
3. 5v at-t Evia Parag - om. Odeya
4. 6v at-t Fedora Parag - om. Odeya
5. 7v at-t Khizel 'B - om. sandi
6. 5v at-t Ustínja - om. TuuliaT.
7. 5v at-t Lakka S - om. Dimma
Tulokset: 2-5-6-7-4-3-1

#10 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 5v at-o Timúr - om. TuuliaT.
2. 6v at-o Voronin - om. miivi
3. 8v turk-t Snezhana BW - om. Dimma
4. 8v at-o Gatyk 'B - om. sandi
5. 5v at-o Demid - om. miivi
6. 4v tersk-t Marisha - om. TuuliaT.
Tulokset: 5-2-3-6-4-1

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!