LJ - laukkakilpailu

Aika 13.08.2017 / CAS 47 (kesäkuu)
Ilmoittautuminen 12.08.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 10f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 maiden 14f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#4 allowance 9f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 allowance 10f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#6 allowance 14f T, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#7 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#8 G3 14f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#9 G2 10f T, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#10 G2 Presta Ferafont Handicap (Russian Cup Turf prep) 13.5f T, 4-8yo R4 open || 91000 - 54600 - 36400 - 18200 - 9100 v€

Tulokset

#1 maiden 9f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v don-o Bimka - om. Anarchy
2. 3v at-t Klepina - om. miivi
3. 3v don-o Bars - om. Anarchy
4. 4v at-o Lagunov Radomir - om. sandi
5. 5v at-t Zoya IY - om. Taija
6. 3v at-o Lapidus - om. miivi
7. 3v at-t Marazga - om. Odeya
8. 3v turk-o Rodion Rolan - om. Dimma
Tulokset: 8-1-3-7-4-6-5-2

#2 maiden 10f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v don-t Charodeika - om. Anarchy
2. 4v at-t Gadjula - om. Odeya
3. 3v at-t Elisavetta - om. miivi
4. 4v don-o Chernysh - om. Anarchy
5. 3v at-t Nashka - om. miivi
6. 5v at-o Venyamin IY - om. Taija
7. 3v turk-t Raya Roksana - om. Dimma
8. 4v at-o Lagunov Anatolya - om. sandi
Tulokset: 6-3-8-1-5-7-4-2

#3 maiden 14f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v at-o Vasyl Zelenko - om. Anarchy
2. 4v at-o Nazar Zelenko - om. Anarchy
3. 4v at-o Yuli Yevgeny - om. Dimma
4. 7v at-t Nyazik IY - om. Taija
5. 4v at-t Lagunov Apolloniya - om. sandi
6. 4v at-o Okun - om. Odeya
Tulokset: 4-1-2-5-6-3

#4 allowance 9f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v at-t Suheyla IY - om. Taija
2. 5v at-t Semiha IY - om. Taija
3. 3v at-o Radimir Vlad - om. Dimma
Tulokset: 2-3-1

#5 allowance 10f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v at-o Vova IY - om. Taija
2. 5v at-o Akbelek IY - om. Taija
3. 4v at-o Lagunov Avraam - om. sandi
Tulokset: 2-1-3

#6 allowance 14f T, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v at-o Lvov - om. Odeya
2. 5v at-o Dizhur - om. Odeya
3. 4v at-t Lagunov Rimma - om. sandi
4. 5v at-o Ilanyk 'B - om. Taija
Tulokset: 3-1-2-4

#7 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 5v at-t Chayka - om. Odeya
2. 4v at-o Ekstrem - om. Odeya
3. 3v at-t Rada Raisa - om. Dimma
4. 3v at-o Galerkin - om. miivi
5. 6v at-t Aydan IY - om. Taija
Tulokset: 4-5-1-2-3

#8 G3 14f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 6v at-t Sakhzr - om. Odeya
2. 6v at-t Naga IY - om. Taija
3. 5v at-o Zaltsman - om. Odeya
Tulokset: 3-1-2

#9 G2 10f T, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 4v at-t Steffi S - om. sandi
2. 7v at-o Herring Ynjamak - om. Taija
3. 7v at-o Adnan IY - om. Taija
Tulokset: 2-3-1

#10 G2 Presta Ferafont Handicap (Russian Cup Turf prep) 13.5f T, 4-8yo R4 open || 91000 - 54600 - 36400 - 18200 - 9100 v€
1. 7v at-t Tehran S - om. sandi
2. 4v at-t Rakita - om. Odeya
3. 5v tersk-o Rostislav BW - om. Dimma
4. 7v at-t Gizem IY - om. Taija
Tulokset: 4-3-2-1

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!