LJ - laukkakilpailu

Aika 11.08.2017 / CAS 47 (kesäkuu)
Ilmoittautuminen 10.08.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 14f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 10f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 14f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G2 10f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#7 G2 Caucasus Stakes (Russian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€

Tulokset

#1 maiden 10f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v at-o Lapidus - om. miivi
2. 3v at-t Sonechka - om. Natalia
3. 3v at-o Radimir Vlad - om. Dimma
4. 4v at-o Cumhur IY - om. Taija
5. 3v at-o Radek Parag - om. Odeya
6. 3v at-o Vanechka - om. Natalia
7. 3v don-o Bars - om. Anarchy
8. 3v at-t Klepina - om. miivi
9. 3v don-o Bimka - om. Anarchy
Tulokset: 3-7-2-5-9-6-4-1-8

#2 maiden 14f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 4v at-t Lagunov Gala - om. Natalia
2. 4v at-o Okun - om. Odeya
3. 4v at-o Nazar Zelenko - om. Anarchy
4. 4v at-o Vasyl Zelenko - om. Anarchy
5. 4v at-o Yuli Yevgeny - om. Dimma
6. 4v at-t Dina IY - om. Taija
7. 4v at-o Lagunov Feodosi - om. Natalia
Tulokset: 6-1-7-2-5-4-3

#3 allowance 10f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 3v at-o Malinov - om. Loci
2. 3v at-o Matvey - om. Natalia
3. 3v at-o Galerkin - om. miivi
4. 3v at-t Rada Raisa - om. Dimma
5. 3v at-t Ekaterina - om. Natalia
6. 3v at-t Carvanha - om. Loci
Tulokset: 4-2-1-5-6-3

#4 allowance 14f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 4v don-t Grafinya - om. Anarchy
2. 6v at-o Lvov - om. Odeya
3. 4v at-t Lagunov Rimma - om. sandi
4. 6v at-t Sakhzr - om. Odeya
5. 4v at-t Lagunov Pelageya - om. Natalia
Tulokset: 4-3-5-1-2

#5 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 5v at-t Ujva - om. Odeya
2. 3v at-t Inessa - om. Natalia
3. 5v at-o Remizov - om. Odeya
Tulokset: 2-1-3

#6 G2 10f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 4v at-t Steffi S - om. sandi
2. 3v don-t Bagira - om. Anarchy
3. 4v at-t Varilia S - om. sandi
Tulokset: 3-2-1

#7 G2 Caucasus Stakes (Russian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 4v at-t Lagunov Marietta - om. Natalia
2. 7v at-t Tehran S - om. sandi
3. 5v tersk-o Rostislav BW - om. Dimma
4. 6v at-t Taisia - om. Odeya
Tulokset: 1-4-2-3

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!