PLJ - laukkakilpailu

Aika 08.08.2017 / CAS 47 (kesäkuu)
Ilmoittautuminen 07.08.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Loci / Relven
Laji sileä
Roturyhmä: 2

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 1f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 1f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 allowance 2f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#4 allowance 2f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#5 G3 3f T, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#6 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 1f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v dart-o Montgomery - om. miivi
2. 4v nf-o Macmillian v. Owlstreet - om. Loci
3. 3v kasp-o Behrouz - om. Odeya
4. 5v sant-t Gagak - om. Anarchy
5. 4v dart-o Straight Up - om. Mirkku
6. 3v gr-t Tasselis - om. miivi
7. 5v sant-t Kecipir - om. Anarchy
8. 5v gr-r Länge Sen - om. miivi
9. 5v sant-o Belimbing - om. Anarchy
Tulokset: 9-5-8-1-4-7-2-3-6

#2 maiden 1f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v dart-o Aldwin - om. Loci
2. 4v nf-o Time After Time - om. miivi
3. 6v nf-t Beyond Good and Evil - om. Mirkku
4. 5v kasp-t Pasar - om. Anarchy
5. 4v gr-t Undwal Saga - om. Loci
6. 4v nf-t Botline Biscuit - om. miivi
7. 3v kasp-t Katayun - om. Odeya
8. 4v nf-t Royal Lady KIN - om. Dimma
9. 5v sant-o Atasan - om. Anarchy
10. 5v kasp-t Malam - om. Anarchy
Tulokset: 5-1-10-2-8-3-9-6-4-7

#3 allowance 2f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 10v kasp-o Rakhsh - om. Anarchy
2. 4v kasp-o Golzar - om. Odeya
3. 5v exm-o Everill Skylar - om. Odeya
4. 4v nf-o Vanilla Venture - om. Loci
5. 4v gr-t Gunnbritt - om. miivi
6. 4v nf-o Gerhardsson - om. miivi
7. 4v gr-o Ulf-Gärdar - om. miivi
Tulokset: 3-7-5-1-4-2-6

#4 allowance 2f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 7v exm-t Darmina - om. Odeya
2. 14v knn-t Egenda - om. Loci
3. 7v nf-o Wooper - om. Mirkku
4. 4v nf-t Salvodot - om. miivi
5. 5v sant-o Dorongan - om. Anarchy
6. 6v exm-o Philander - om. Odeya
7. 4v nf-t Huntress - om. miivi
8. 4v nf-o Star Guardian - om. miivi
Tulokset: 5-6-1-8-2-4-7-3

#5 G3 3f T, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v huzul-o Klemens of Smithloch - om. Nintsu
2. 4v dart-o Brigham Edwin - om. Odeya
3. 12v nf-t Tarfall Tiffany - om. Loci
4. 4v knn-t Deheb - om. miivi
5. 5v dart-o Unake - om. Loci
6. 4v kasp-o Ucuncu - om. Anarchy
7. 4v nf-o Eastmund - om. miivi
8. 5v dart-o Chadwick - om. Odeya
Tulokset: 1-2-6-3-7-5-8-4

#6 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v nf-o Superpower - om. Dimma
2. 12v dart-t Neydemi III - om. Loci
3. 13v dart-t Bomone - om. Loci
4. 6v kasp-t Gordia - om. Odeya
5. 12v dart-t Dirafia - om. Loci
6. 10v gr-t Älgens Karla - om. sandi
Tulokset: 4-1-6-3-5-2

© 2017-2022 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!