PLJ - laukkakilpailu

Aika 22.02.2018 / CAS 49 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 21.02.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Suvi / Diminuendo
Laji risueste
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 2.5f T 2 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 G1 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star Jumper prep) 5f T 5 estettä, 5yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#3 G1 (Ponybreeders' Cup Steeplechase prep) 8.5f T 7 estettä, 6-15yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#4 G1 (Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Tiara prep) 6.5f T 6 estettä, 5-15yo R4 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#5 G1 (Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Crown prep) 6.5f T 6 estettä, 5-15yo R4 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 2.5f T 2 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v isl-o Rauðka frá Skör - om. taffel
2. 11v wc-o Anfarwol Callum - om. sandi
3. 4v isl-t Brokkur frá Bylur - om. taffel
4. 7v pnp-o Kjekk&Mandig - om. Suvi
5. 10v wc-t Anfarwol Marmor - om. sandi
6. 4v nvh-t Malene - om. miivi
Tulokset: 1-4-3-6-5-2

#2 G1 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star Jumper prep) 5f T 5 estettä, 5yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v ic-t Caoileann - om. Dimma
2. 5v wd-t Beaufort Renata - om. sandi
3. 5v isl-t Fregna frá Diminuendo - om. Suvi
Tulokset: 2-3-1

#3 G1 (Ponybreeders' Cup Steeplechase prep) 8.5f T 7 estettä, 6-15yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 8v nvh-o Grå Goblin - om. Suvi
2. 7v wc-o Abethell Peat - om. sandi
3. 6v hafl-t Bathilda Bayra - om. Dimma
4. 7v wd-o Blaenclydach - om. Odeya
5. 10v wc-t Anfarwol Ariel - om. sandi
6. 6v wd-o Culwch - om. miivi
Tulokset: 1-6-5-3-4-2

#4 G1 (Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Tiara prep) 6.5f T 6 estettä, 5-15yo R4 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 8v wd-t Anfarwol Sinna - om. sandi
2. 12v nvh-t Dobbeltliv - om. Suvi
3. 6v wc-t Ffoshelyg - om. Dimma
4. 7v wd-t Eiddwen - om. miivi
5. 6v hafl-t Adelina Amalia - om. Anarchy
6. 6v wd-t Ddioddefaint - om. miivi
7. 7v wd-t Yongue Esyilt - om. Odeya
Tulokset: 1-4-7-3-6-5-2

#5 G1 (Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Crown prep) 6.5f T 6 estettä, 5-15yo R4 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 9v isl-o Aron frá Guðborg - om. Suvi
2. 6v wc-o Pontllyfni Mon Walliter - om. Odeya
3. 6v wd-o Meirion - om. miivi
4. 6v hafl-o Norsteins - om. Dimma
5. 7v wd-o All Fall Down - om. miivi
6. 5v hafl-o Diederich Denis - om. Anarchy
7. 6v wc-o Tirabad Nerthach - om. sandi
Tulokset: 5-6-2-7-4-1-3

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!