PLJ - laukkakilpailu

Aika 20.02.2018 / CAS 49 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 19.02.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Suvi / Diminuendo
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 2f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 G1 Mic Adranes' Young Promises (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#3 G1 Jovanka of Pendus Special (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#4 G1 Dance with Nips Daredevil (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#5 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 6f T, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 2f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v wb-t Santa Tell Me - om. Milja H.
2. 10v wb-o Anfarwol Cador - om. Suvi
3. 7v wb-o Anfarwol Cerberus - om. sandi
4. 5v lew-t Derian Cherise - om. Anarchy
5. 7v wb-o Anfarwol Tawyn - om. sandi
Tulokset: 4-2-3-1-5

#2 G1 Mic Adranes' Young Promises (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v conn-o Emory Ping - om. Odeya
2. 4v wb-o Blaeny Cymreiges - om. Milja H.
3. 4v conn-o Blast Ping - om. Odeya
Tulokset: 2-3-1

#3 G1 Jovanka of Pendus Special (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v wb-t Meical - om. Odeya
2. 11v wb-o Anfarwol Arry - om. sandi
3. 11v wb-t Anfarwol Arwan - om. sandi
4. 7v lew-o Clausholms Wirrrn - om. Anarchy
5. 9v wb-t Anfarwol Mawrah - om. Dimma
Tulokset: 2-3-4-5-1

#4 G1 Dance with Nips Daredevil (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v wb-o Llanreithan Hanmer - om. Odeya
2. 11v wb-t Anfarwol Tritha - om. sandi
3. 11v wb-t Anfarwol Rhonett - om. sandi
4. 5v conn-o Eoghan Finnbar KIN - om. Dimma
5. 12v wb-o Anfarwol Puthen - om. Milja H.
Tulokset: 3-1-2-5-4

#5 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 6f T, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 11v wb-t Anfarwol Maia - om. sandi
2. 11v wb-o Anfarwol Enigon - om. sandi
3. 5v conn-o Elton Ping - om. Odeya
4. 13v wb-o Anfarwol Gwallyn - om. Milja H.
5. 8v wb-o Anfarwol Lladar - om. Dimma
Tulokset: 4-2-5-3-1

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!