LJ - laukkakilpailu

Aika 04.08.2017 / CAS 47 (toukokuu)
Ilmoittautuminen 03.08.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 15f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 10f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 15f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 15f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 10f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 15f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G2 Ancient Blood Handicap (Russian Cup Classic prep) 10f D, 4-8yo R4 open || 89000 - 53400 - 35600 - 17800 - 8900 v€

Tulokset

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v at-t Tihana IY - om. Odeya
2. 3v at-o Semyon - om. Natalia
3. 3v tersk-t Inna - om. Rea
4. 4v don-t Grafinya - om. Anarchy
5. 3v turk-o Nikita Nikodim - om. Dimma
6. 3v at-t Inessa - om. Natalia
7. 3v at-t Aisha - om. Rea
8. 4v don-t Chuchundra - om. Anarchy
9. 4v at-t Vilina S - om. sandi
Tulokset: 6-4-7-5-8-9-3-1-2

#2 maiden 15f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 4v don-t Liouba - om. Rea
2. 4v at-t Lagunov Pelageya - om. Natalia
3. 4v at-t Venera Yeva - om. Dimma
4. 4v at-t Legenya - om. Odeya
5. 4v don-t Knyazhna - om. Anarchy
6. 4v at-o Viral S - om. sandi
7. 4v don-o Dezik - om. Anarchy
8. 4v turk-t Nyazik - om. Rea
9. 4v at-o Lagunov Khoroga - om. Natalia
Tulokset: 7-8-1-4-9-3-2-5-6

#3 allowance 10f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 3v at-o Malinov - om. Loci
2. 3v turk-t Aýnabat - om. Rea
3. 3v at-t Ekaterina - om. Natalia
4. 3v at-t Cesura - om. Odeya
5. 3v at-o Aslan TIK - om. Sussu VRL-12636
6. 3v don-t Agafya - om. Rea
7. 3v at-o Nestor Nazar - om. Dimma
8. 3v at-o Matvey - om. Natalia
9. 3v at-t Carvanha - om. Loci
10. 3v don-o Chernouh - om. Anarchy
Tulokset: 5-3-7-6-10-2-8-4-1-9

#4 allowance 15f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 4v at-t Vavra Sag - om. Odeya
2. 4v at-t Aysel - om. Rea
3. 4v tersk-t Mila - om. Rea
Tulokset: 2-1-3

#5 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v at-t Nina Nonna - om. Dimma
2. 3v at-o Fedot Parag - om. Odeya
3. 3v don-t Bagira - om. Anarchy
Tulokset: 3-1-2

#6 G3 15f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v at-o Venyamin Vikentiy - om. Dimma
2. 4v don-o Makari - om. Rea
3. 4v don-o Groznyi - om. Anarchy
Tulokset: 2-1-3

#7 G2 10f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 4v at-t Lagunov Marietta - om. Natalia
2. 3v at-t Valaria S - om. sandi
3. 5v at-t Kosma - om. Odeya
4. 3v at-t Cherro S - om. sandi
Tulokset: 2-3-1-4

#8 G2 15f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 8v at-o Zholdin - om. Odeya
2. 4v at-o Rastari S - om. sandi
3. 7v at-o Galkin - om. Odeya
4. 4v at-t Lagunov Agrafena - om. Natalia
Tulokset: 3-2-1-4

#9 G2 Ancient Blood Handicap (Russian Cup Classic prep) 10f D, 4-8yo R4 open || 89000 - 53400 - 35600 - 17800 - 8900 v€
1. 4v at-t Latife IY - om. sandi
2. 4v tersk-o Kirill - om. Rea
3. 4v tersk-o Radyamir BW - om. Natalia
4. 4v at-t Bakrans - om. miivi
5. 4v at-o Chekvin - om. Odeya
Tulokset: 3-4-1-5-2

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!