LJ - laukkakilpailu

Aika 25.02.2018 / CAS 49 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 24.02.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 14f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 17f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 14f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 17f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 14f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 17f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 14f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 17f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G2 Presta Ferafont Handicap (Russian Cup Turf prep) 13.5f T, 4-8yo R4 open || 91000 - 54600 - 36400 - 18200 - 9100 v€
#10 G1 Ganymede BHE Stakes (Russian Cup Distance prep) 20f D, 4-8yo R4 open || 325000 - 195000 - 130000 - 65000 - 32500 v€

Tulokset

#1 maiden 14f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 6v don-t Yelizaveta - om. Dimma
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 2-3-4-1

#2 maiden 17f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. 6v don-o Ilari Ilia - om. Dimma
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-3-4

#3 allowance 14f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. 4v at-t Marina - om. Dimma
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 2-1-3-4

#4 allowance 17f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 6v don-t Larisa Marfa - om. Dimma
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 2-3-1-4

#5 G3 14f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 6v at-t Legenya - om. Odeya
2. 6v tersk-t Yelena Yana - om. Dimma
3. 4v at-t Mavra - om. sandi
Tulokset: 3-1-2

#6 G3 17f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
6v at-tamma Vavra Sag - om. Odeya
Peruttu!

#7 G2 14f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 6v turk-t Stanislava - om. Dimma
2. 5v at-o Messerer - om. Odeya
3. 4v at-t Moscha S - om. sandi
Tulokset: 1-2-3

#8 G2 17f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
4v at-ori Kazak S - om. sandi
Peruttu!

#9 G2 Presta Ferafont Handicap (Russian Cup Turf prep) 13.5f T, 4-8yo R4 open || 91000 - 54600 - 36400 - 18200 - 9100 v€
1. 4v don-o Zoloto - om. Anarchy
2. 5v at-o Vanechka - om. sandi
3. 4v don-t Birjuza - om. Anarchy
4. 4v at-o Vladik Parag - om. Odeya
Tulokset: 1-2-3-4

#10 G1 Ganymede BHE Stakes (Russian Cup Distance prep) 20f D, 4-8yo R4 open || 325000 - 195000 - 130000 - 65000 - 32500 v€
1. 4v at-t Zherna Parag - om. Odeya
2. 6v at-o Evren IY - om. Dimma
3. 7v at-t Yelizha S - om. sandi
4. 7v at-o Stasi S - om. sandi
Tulokset: 3-1-2-4

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!