PLJ - laukkakilpailu

Aika 10.02.2018 / CAS 49 (elokuu)
Ilmoittautuminen 09.02.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 4f D, 4yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G1 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 7f D, 5-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v she-o Bud PUF - om. Casper
2. 4v she-o Pokey PUF - om. Casper
3. 7v wa-o Anfarwol Frysti - om. Natalia
4. 6v bsp-o Lord Marmelade - om. Nintsu
5. 3v she-o Midge Mayer's Marplot - om. Suvi
6. 5v she-o Michael - om. Dimma
7. 6v bsp-t Dalldav Owena - om. Nintsu
8. 4v she-o Chupachups - om. Cannabia
Tulokset: 4-1-3-6-7-5-8-2

#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v she-o Babbelute PUF - om. Casper
2. 4v kb-o Druidstone Gotch - om. Natalia
3. 5v wa-t Bica Dim - om. Suvi
4. 4v wa-o Llandegai Wigley - om. Natalia
5. 6v she-o Zendoajinmbu - om. Anarchy
6. 5v she-t Peardon Ulrika - om. Odeya
7. 5v wa-t Moana's Narcissa - om. Nintsu
8. 5v wa-o Moana's Foxhunt - om. Nintsu
Tulokset: 7-3-6-8-1-5-4-2

#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 7v wa-o Ieuan Bevan - om. Milja H.
2. 6v she-o Hargrave Eldon - om. Odeya
3. 4v she-o Esteban - om. Natalia
4. 5v kb-o Aiken of Kilbrien - om. Nintsu
5. 4v kb-t Cadle Hannah - om. Natalia
6. 4v skyr-t Kassandra - om. Suvi
7. 6v bsp-o Pearson Telyn - om. Nintsu
Tulokset: 5-3-1-4-2-7-6

#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 7v she-t Furiette - om. Suvi
2. 4v she-t Scylla - om. Dimma
3. 4v she-t Fernanda - om. Natalia
4. 6v wa-t Prif Gymeriad - om. sandi
5. 4v wa-o Sulyen - om. Natalia
6. 6v wa-t Anfarwol Sibyll - om. sandi
Tulokset: 5-3-1-2-4-6

#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 4f D, 4yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v wa-o Trystan - om. Natalia
2. 4v she-t Symphony - om. Dimma
3. 4v wa-o Vorath - om. Natalia
4. 4v she-t Starfish Anf - om. sandi
Tulokset: 2-1-3-4

#6 G1 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v wa-t Caethes - om. Natalia
2. 10v wa-o Anfarwol Carry - om. sandi
3. 10v wa-t Anfarwol Sibell - om. sandi
4. 4v wa-o Waljan - om. Natalia
5. 6v she-o Alward Peredur - om. Odeya
6. 9v wa-t Anfarwol Selbie - om. Dimma
7. 9v bsp-t Gypsyflea Canal - om. Suvi
Tulokset: 5-4-6-7-3-1-2

#7 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 7f D, 5-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 12v skyr-t Nefeli - om. Suvi
2. 10v she-t Jellybean Anf - om. sandi
3. 10v she-t Zucchini Anf - om. sandi
4. 9v wa-o Anfarwol Cebin - om. Natalia
5. 5v wa-o Gwydion - om. Natalia
6. 8v wa-o Anfarwol Llamba - om. Dimma
Tulokset: 6-3-4-2-1-5

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!