PLJ - laukkakilpailu

Aika 03.02.2018 / CAS 49 (heinäkuu)
Ilmoittautuminen 02.02.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Suvi / Diminuendo
Laji risueste
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 3.5f T 3 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4.5f T 4 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 5.5f T 5 estettä, 5-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 (Ponybreeders' Cup Steeplechase prep) 10f T 8 estettä, 6-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#5 G2 (Ponybreeders' Cup Dirt Special prep) 6f D 5 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 3.5f T 3 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v wb-t Anghydfod - om. miivi
2. 4v wb-o Blaeny Cymreiges - om. Milja H.
3. 6v wel-o Dead Battery - om. Anarchy
4. 10v wb-o Anfarwol Kilwen - om. sandi
5. 4v wb-t Days Arwel - om. Milja H.
6. 10v wb-o Anfarwol Dachar - om. sandi
7. 4v conn-t Cassiopeia Ping - om. Odeya
8. 4v lew-t Mama Gunda - om. Anarchy
9. 10v wb-t Anfarwol Mabyn - om. Dimma
10. 4v rp-o New Rules - om. miivi
Tulokset: 4-6-3-1-2-7-9-10-5-8

#2 allowance 4.5f T 4 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v wb-t Carma Strikes Back - om. Milja H.
2. 5v conn-t Grania of Aghern - om. Dimma
3. 10v hokk-t Sissiko's Numiko - om. Suvi
4. 6v conn-t Éimhear - om. miivi
5. 13v wb-t Mitrim - om. Anarchy
6. 10v rp-t Blackberry 2782 - om. Anarchy
7. 5v rp-t How Long - om. miivi
Tulokset: 7-1-2-3-4-5-6

#3 G3 5.5f T 5 estettä, 5-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 11v wb-t Anfarwol Ffoli - om. sandi
2. 9v wb-t Anfarwol Beneth - om. Dimma
3. 6v wb-o Teifion - om. miivi
4. 5v conn-t Sadhbh - om. Anarchy
5. 5v lew-o Clausholms Dobby - om. Anarchy
6. 10v wb-o Anfarwol Cador - om. Suvi
7. 6v rp-t Midnight Fun - om. miivi
8. 11v wb-t Anfarwol Flora - om. sandi
9. 7v conn-t Celest Ping - om. Odeya
Tulokset: 8-3-2-4-5-7-6-1-9

#4 G2 (Ponybreeders' Cup Steeplechase prep) 10f T 8 estettä, 6-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v wb-t Ifanna - om. miivi
2. 11v wb-o Anfarwol Theron - om. sandi
3. 6v wb-o Medraut - om. miivi
4. 11v wb-o Anfarwol Crane - om. Dimma
5. 11v wb-t Anfarwol Caddar - om. sandi
Tulokset: 3-4-5-1-2

#5 G2 (Ponybreeders' Cup Dirt Special prep) 6f D 5 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v conn-o Dagda - om. miivi
2. 11v wb-t Anfarwol Ffelinda - om. Dimma
3. 11v wb-o Anfarwol Cenwir - om. sandi
4. 5v conn-t Muirenn - om. miivi
5. 11v wb-t Anfarwol Bracha - om. sandi
Tulokset: 1-3-2-5-4

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!