PLJ - laukkakilpailu

Aika 02.02.2018 / CAS 49 (heinäkuu)
Ilmoittautuminen 01.02.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Suvi / Diminuendo
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 1f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 2f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 3f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 4f D, 4yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#5 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 1f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v she-o Michael - om. Dimma
2. 4v she-t Pansy PUF - om. Casper
3. 4v she-t Nugget PUF - om. Casper
4. 7v wa-o Anfarwol Frysti - om. Natalia
5. 6v amshe-o Mustang's California Dreaming - om. KatariinaK
Tulokset: 5-2-1-4-3

#2 allowance 2f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v kb-o Druidstone Gotch - om. Natalia
2. 5v wa-t Nantyglo - om. Odeya
3. 4v kb-t Cadle Hannah - om. Natalia
4. 10v amshe-o Mustang's Texas Night - om. KatariinaK
5. 5v wa-t Bica Dim - om. Suvi
6. 6v she-o Zendoajinmbu - om. Anarchy
Tulokset: 3-1-6-5-2-4

#3 G3 3f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 7v wa-t Anfarwol Siger - om. sandi
2. 4v skyr-t Kassandra - om. Suvi
3. 5v amshe-t Mustang's Poison Kiss - om. KatariinaK
4. 5v she-t Lanham Nabila - om. Odeya
5. 4v she-o Esteban - om. Natalia
6. 7v wa-t Anfarwol Nemba - om. sandi
7. 4v she-o Claudio - om. Natalia
Tulokset: 6-1-3-7-5-4-2

#4 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 4f D, 4yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v she-t Scylla - om. Dimma
2. 4v she-t Starfish Anf - om. sandi
3. 4v skyr-o Nicanor - om. Suvi
4. 4v wa-o Vorath - om. Natalia
5. 4v wa-o Sulyen - om. Natalia
Tulokset: 3-5-2-1-4

#5 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v wa-t Eiddyl Abertha - om. Odeya
2. 4v she-t Fernanda - om. Natalia
3. 4v bsp-o Smarty Pants - om. Anarchy
4. 8v wa-o Anfarwol Erwin - om. Natalia
5. 7v she-t Furiette - om. Suvi
6. 8v wa-t Anfarwol Erlyn - om. sandi
7. 8v wa-t Anfarwol Eiriyn - om. sandi
8. 5v she-t Flower Arrangement - om. Anarchy
9. 4v bsp-t Future - om. Dimma
Tulokset: 9-6-2-8-7-4-5-3-1

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!