LJ - laukkakilpailu

Aika 21.02.2018 / CAS 49 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 20.02.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 8f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 allowance 8f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#4 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 G3 8f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 8f D, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#8 G1 Kachina Stakes (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 3yo R3 open || 160000 - 96000 - 64000 - 32000 - 16000 v€
#9 G1 Paragon Turf Stakes (Paragon Plate Turf prep) 10f T, 4-8yo R3 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
#10 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 4-8yo R3 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€

Tulokset

#1 maiden 8f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 4v ish-t Síoraí Greta - om. Dimma
5. 3v x-t Thalaj - om. ScrewDriver
Tulokset: 1-4-2-5-3

#2 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v ish-t Ciara - om. Dimma
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
5. 4v x-t Stop Trusting Me - om. ScrewDriver
Tulokset: 2-5-1-3-4

#3 allowance 8f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v sf-t Drôle - om. Anarchy
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 4v x-t Rising Sun - om. ScrewDriver
5. Täytehevonen
Tulokset: 1-4-2-3-5

#4 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 3v rbsh-t Irina Ira - om. Dimma
4. 4v x-o Furry Boy - om. ScrewDriver
5. Täytehevonen
Tulokset: 1-4-2-3-5

#5 G3 8f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
3v ish-ori Cennétig - om. Dimma
Peruttu!

#6 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
6v sf-ori Bleu Klein - om. Anarchy
3v ish-ori Cairbre Caolán - om. Dimma
Peruttu!

#7 G2 8f D, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 3v x-o Adios - om. ScrewDriver
2. 4v x-o Let It Be - om. Dimma
3. 3v x-o Episode PRG - om. Odeya
Tulokset: 1-2-3

#8 G1 Kachina Stakes (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 3yo R3 open || 160000 - 96000 - 64000 - 32000 - 16000 v€
1. 3v ish-o Fardoragh PRG - om. Odeya
2. 3v ish-t Síoraí Sage - om. Odeya
3. 3v rbsh-o Makariy BW - om. Dimma
4. 3v ish-o Gorfraidh BW - om. sandi
5. 3v budj-o Timofei BW - om. Dimma
Tulokset: 5-4-3-2-1

#9 G1 Paragon Turf Stakes (Paragon Plate Turf prep) 10f T, 4-8yo R3 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 8v ish-o Síoraí Derry - om. sandi
2. 4v x-o Damaeah - om. ScrewDriver
3. 5v x-o Firoz PRG - om. Odeya
4. 7v rbsh-t Il'ya Xoana - om. Dimma
Tulokset: 3-4-1-2

#10 G1 Paragon Gold Cup (Paragon Plate Classic prep) 11f D, 4-8yo R3 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 7v ish-t Síoraí Caramal - om. sandi
2. 4v x-o Baker's Boy - om. ScrewDriver
3. 7v rbsh-t Il'ya Adrijana - om. Dimma
4. 5v sf-o Acamas AWB - om. Anarchy
5. 4v x-o Crossover PRG - om. Odeya
Tulokset: 3-1-4-2-5

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!