LJ - laukkakilpailu

Aika 08.02.2018 / CAS 49 (elokuu)
Ilmoittautuminen 07.02.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 15f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#4 allowance 15f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 15f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 Maslak Stakes (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 3yo R4 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
#8 G2 Vitalik Handicap (Paragon Plate Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
#9 G2 Paragon Distaff Stakes (Paragon Plate Mares prep) 9f D, 4-8yo R4 F&M || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
#10 G2 Paragon Derby (Paragon Plate Classic prep) 10f D, 4-8yo R4 open || 130000 - 78000 - 52000 - 26000 - 13000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 7v turk-t Snezhana BW - om. Dimma
2. 4v at-t Alewndra - om. sandi
3. 3v at-t Bodna Parag - om. Odeya
Tulokset: 2-1-3

#2 maiden 15f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 6v don-t Yelizaveta - om. Dimma
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 4v at-o Milán - om. sandi
5. Täytehevonen
Tulokset: 2-3-5-1-4

#3 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v don-o Pero - om. Anarchy
2. 5v at-t Zenaide - om. sandi
3. 3v don-t Irizacija - om. Anarchy
Tulokset: 2-3-1

#4 allowance 15f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 4v at-t Mavra - om. sandi
4. 5v at-o Messerer - om. Odeya
5. Täytehevonen
Tulokset: 3-1-4-2-5

#5 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
3v at-ori Bashim - om. Dimma
5v at-tamma Klepina - om. sandi
Peruttu!

#6 G3 15f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 6v at-t Vavra Sag - om. Odeya
2. 4v at-t Rimma - om. sandi
3. 6v tersk-t Zhenya Zina - om. Dimma
Tulokset: 2-3-1

#7 G2 Maslak Stakes (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 3yo R4 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
1. 3v at-o Igoshin Parag - om. Odeya
2. 3v at-o Leodiy - om. Dimma
3. 3v at-t Lamort S - om. sandi
Tulokset: 1-2-3

#8 G2 Vitalik Handicap (Paragon Plate Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
1. 4v at-o Valdo S - om. sandi
2. 6v at-o Leoden BW - om. Dimma
3. 4v at-o Tzor Parag - om. Odeya
Tulokset: 1-2-3

#9 G2 Paragon Distaff Stakes (Paragon Plate Mares prep) 9f D, 4-8yo R4 F&M || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
1. 5v tersk-t Olga W - om. Sakkura
2. 4v at-t Evia Parag - om. Odeya
3. 4v at-t Mirim IY - om. sandi
4. 4v at-t Margarita Manya - om. Dimma
Tulokset: 3-2-1-4

#10 G2 Paragon Derby (Paragon Plate Classic prep) 10f D, 4-8yo R4 open || 130000 - 78000 - 52000 - 26000 - 13000 v€
1. 4v don-o Serebro - om. Anarchy
2. 4v at-o Bazzhin - om. Odeya
3. 4v at-o Kazak S - om. sandi
4. 4v at-o Dmitriy Eduard - om. Dimma
Tulokset: 4-2-1-3

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!