PLJ - laukkakilpailu

Aika 31.01.2018 / CAS 49 (heinäkuu)
Ilmoittautuminen 30.01.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji risueste
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 3f T 2 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 5f T 4 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 allowance 3f T 2 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#4 allowance 5f T 4 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#5 G3 3f T 2 estettä, 5-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#6 G3 5f T 4 estettä, 5-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#7 G2 3f T 2 estettä, 5-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#8 G2 5f T 4 estettä, 5-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#9 G2 (Ponybreeders' Cup Steeplechase prep) 7f T 6 estettä, 6-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#10 G2 (Ponybreeders' Cup Dirt Special prep) 4f D 3 estettä, 5-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 3f T 2 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 7v she-t Lean On - om. Elly
2. 10v wa-o Anfarwol Phoenix - om. sandi
3. 4v she-t Secoya Wend - om. Milja H.
4. 6v she-t Unforgettable - om. Elly
5. 6v bsp-o Jacko v. Himwell - om. Loci
6. 5v bsp-t Odgyr Andromeda - om. Loci
7. 10v wa-o Anfarwol Hobson - om. sandi
8. 5v wa-o Triggered - om. miivi
9. 4v she-o Wrist Consist - om. Milja H.
10. 5v she-o This Time - om. miivi
11. 13v she-t Nira Backyard Comedy - om. Suvi
Tulokset: 1-5-3-4-7-9-6-10-2-8-11

#2 maiden 5f T 4 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 10v wa-o Anfarwol Coslan - om. sandi
2. 5v she-o Told Ya So - om. miivi
3. 6v she-o Zam's Blibbering Humdinger - om. Loci
4. 4v bsp-o Say It - om. Suvi
5. 6v she-t Tappay Shroomish - om. Loci
6. 4v wa-o Huw Probert - om. Milja H.
7. 10v wa-o Anfarwol Brony - om. sandi
8. 6v she-t Bernadette - om. Elly
9. 4v she-o Branch Defiant - om. Milja H.
10. 5v she-t Kickapoo - om. Elly
11. 5v she-o Half of Me - om. miivi
Tulokset: 4-5-3-6-7-11-10-2-9-8-1

#3 allowance 3f T 2 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v she-t Skip Intro - om. Dimma
2. 6v wa-t Kilydd Bedwellty - om. Odeya
3. 7v she-o Banartle - om. Elly
4. 9v she-t Bonnie Peaches - om. Elly
5. 6v she-t I'm The One - om. miivi
6. 5v she-t Huckleberry - om. miivi
7. 5v she-o Wild Colin - om. Suvi
Tulokset: 2-1-5-6-3-7-4

#4 allowance 5f T 4 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 7v she-o Quartermaster - om. Elly
2. 5v she-o Roadrunner - om. miivi
3. 6v wa-t Prion Arial - om. Odeya
4. 5v wa-o Cam-Drin - om. miivi
5. 7v she-t Point of No Return - om. Elly
6. 5v she-o Changing - om. Dimma
7. 7v bsp-o Jinx Kookily - om. Suvi
8. 6v she-o Simply the Best - om. Loci
Tulokset: 5-4-7-6-1-3-2-8

#5 G3 3f T 2 estettä, 5-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 6v she-o Windhor Buckbeak - om. Loci
2. 9v wa-t Anfarwol Eugeira - om. sandi
3. 6v bsp-t Betty v. Himwell - om. Loci
4. 7v bsp-t Nabrina - om. Suvi
5. 5v she-o Vuzeaz'Nay - om. Anarchy
6. 6v she-o Rampton Icarus - om. Odeya
7. 5v wa-t Gwendolen - om. Milja H.
8. 10v wa-t Anfarwol Glana - om. Dimma
9. 9v wa-t Anfarwol Summan - om. sandi
Tulokset: 1-3-4-2-8-5-6-7-9

#6 G3 5f T 4 estettä, 5-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 6v bsp-t Simper Skitty - om. Loci
2. 9v wa-o Anfarwol Baudur - om. sandi
3. 5v she-o Bluman - om. miivi
4. 5v she-o Cookie Dough - om. Elly
5. 10v wa-o Anfarwol Eugar - om. Dimma
6. 7v she-o Macy - om. Suvi
7. 6v she-t Zem's Narkle - om. Loci
8. 6v she-t Searles Beitris - om. Odeya
9. 5v she-t Melted Marshmallow - om. Elly
10. 9v wa-o Anfarwol Cosan - om. sandi
Tulokset: 10-9-5-1-6-3-8-7-4-2

#7 G2 3f T 2 estettä, 5-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 10v wa-o Anfarwol Tartar - om. sandi
2. 6v she-t Delightfulness - om. Anarchy
3. 10v wa-t Anfarwol Audrey - om. sandi
Tulokset: 1-2-3

#8 G2 5f T 4 estettä, 5-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 5v she-t Olrea Fireshard - om. Anarchy
2. 10v wa-t Anfarwol Pangaea - om. sandi
3. 12v wa-t Anfarwol Dixia - om. sandi
Tulokset: 2-1-3

#9 G2 (Ponybreeders' Cup Steeplechase prep) 7f T 6 estettä, 6-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 14v she-o Coditha Marvel - om. Loci
2. 10v wa-t Anfarwol Airwen - om. sandi
3. 7v she-o Silver Surfer - om. Elly
4. 6v she-o Venard Maloney - om. Odeya
5. 6v she-t Turn The Radio On - om. miivi
6. 10v wa-t Anfarwol Flanna - om. sandi
7. 7v she-o Fantastic Fear - om. Elly
Tulokset: 3-4-7-1-2-6-5

#10 G2 (Ponybreeders' Cup Dirt Special prep) 4f D 3 estettä, 5-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 10v she-t Hufflypuff Anf - om. Suvi
2. 5v wa-t Blodeuyn - om. Milja H.
3. 9v wa-o Anfarwol Mello - om. sandi
4. 9v wa-t Anfarwol Brell - om. sandi
5. 7v she-o Aguillard Medwin - om. Odeya
6. 6v wa-t Heddwch - om. miivi
Tulokset: 1-3-6-2-4-5

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!